18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Każdy z was to ma!

Gardias o COVID-19. Ujawnia czym się leczyła

Wojciech Kozicki
12.10.2020  12:49
Dorota Gardias o koronawirusie - skuteczna domowa terapia?
Dorota Gardias o koronawirusie - skuteczna domowa terapia? Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Dorota Gardias miała koronawirusa, ale jej fani mogą już odetchnąć – piękna pogodynka TVN wyszła ze szpitala i czuje się coraz lepiej. Ujawniła nawet jaki stosowała lek na COVID-19. Da się pokonać chorobę domowymi sposobami?

Dorota Gardias kontra koronawirus – tą bitwą żyła ostatnio cała Polska. Gwiazda TVN trafiła do szpitala z bólem płuc i gorączką, ale finalnie pokonała chorobę z Wuhan i ujawniła nawet aferę z testami na koronawirusa. Teraz przyszedł czas, by przekazać fanom kolejne informacje o przebytej chorobie. Jakie stosowała lekarstwa?

Gardias o koronawirusie - cudowne lekarstwo w każdym domu?

Jedna z fanek, która również zachorowała na COVID-19, zapytała Gardias, jakie lekarstwa przyjmowała. Otrzymała dość zaskakującą odpowiedź. Jak podaje teleshowp.pl, gwiazda odpowiedziała, że w domu wspomagała się m.in. paracetamolem, witaminą C i D. Podkreśliła też, że u niej początkowo wirus objawił się drapaniem w gardle, ale każdy może przechodzić chorobę w zupełnie inny sposób.

Może macie jakieś dobre, sprawdzone, naturalne sposoby, żeby szybko wrócić do formy. Ja celuję teraz w soki z buraków, z czarnego bzu, miód manuka, pierogi – napisała Dorota Gardias na Instagramie.

 

Czytaj także