18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w szpitalu?

Gardias ma COVID-19. Ujawniła jak się czuje!

Wojciech Kozicki
02.10.2020  09:57
Dorota Gardias ma koronawirusa - skomentowała jak się czuje!
Dorota Gardias ma koronawirusa - skomentowała jak się czuje! Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Koronawirus to choroba, która atakuje wszystkich, zarówno biednych jak ich bogatych, szarych obywateli jak i gwiazdy oraz polityków. Potwierdzono, że COVID-19 ma dziennikarka TVN Dorota Gardias. Wreszcie przerwała milczenie i sama skomentowała swój stan zdrowia.

Dorota Gardias ma koronawirusa! Jak potwierdza Radio ZET, przebywa w szpitalu ze swoją córeczką Hanią. Wcześniej „Super Express” pisał, że gwiazda TVN walczy o życie , a jej stan zdrowia jest bardzo poważny. Wreszcie sama postanowiła poinformować jak się czuje.

Dorota Gardias kontra koronawirus - jak się czuje?

Dorota Gardias walczy z COVID-19. Koronawirusem miała zarazić się od swojej latorośli. O ile dziewczynka miała przechodzić chorobę łagodnie, Gardias choroba miała dużo bardziej dać się ze znaki. "Super Express" pisał, że dziennikarka nie może oddychać samodzielnie i walczy o życie – przypomina radiozet.pl.

Gardias na Instagramie podziękowała swoim fanom za energię i wsparcie. Ujawniła, że trafiła do szpitala z powodu zmian płucnych, które są typowe dla koronawirusa. Chora jest od ok. 2 tygodni, a hospitalizacja była konieczna właśnie ze względu na problemy z płucami.

Zdementowała doniesienia tabloidów i napisała, że jej życiu nic obecnie nie zagraża, a leczenie przynosi efekty i czuje się coraz lepiej. Jej córeczka Hania również zdrowieje i przechodzi koronawirusa łagodnie. Pod postem wsparcie okazały takie gwiazdy jak m.in. Grażyna Wolszczak, Ania Karwan i Maja Popielarska.

Dzień dobry wszystkim. W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna . Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID ... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża... jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy! - napisała Dorota Gardias na Instagramie.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze