18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piersi ostrzegają przed rakiem!

Gardias nago. Pozuje topless w słusznej sprawie

Wojciech Kozicki
19.10.2022  14:20
Gardias nago. Pozuje topless promując badania piersi
Gardias nago. Pozuje topless promując badania piersi Fot: TRICOLORS/East News

Dorota Gardias nago? Koneserzy i smakosze roznegliżowanych kobiecych wdzięków będą w siódmym w niebie, bo pogodynka TVN zaprezentowała wizualne delicje i frykasy. Tak, gwazda pokazała się topless i zrobiła to w słusznej sprawie!

Dorota Gardias wreszcie stanęła na nogi! Ostatni czas nie był łaskawy dla jej zdrowia. Ciężko zniosła covid-19 i zmagała się z powikłaniami po zakażeniu. W ubiegłym roku przeszła również operację onkologiczną, ponieważ został u niej zdiagnozowany guz piersi. Piękna pogodynka z TVN ma się już dobrze i nagością celebruje życie.

Dorota Gardias nago apeluje, by badać piersi

Dorota Gardias ochoczo angażuje się w różne akcje społeczne, by pomagać innym. We wrześniu 2022 roku wspomogła swoim wizerunkiem kampanię DOTYKAM=WYGRYWAM. Przypominała kobietom jak ważne jest profilaktyka i badanie piersi. Ona sama wygrała życie, bo jej nowotwór piersi został wykryty na wczesnym etapie.

W październiku Gardias była bohaterką magazynu „Prestiż” i wzięła udział w sesji okładkowej. To bardzo odważne i wysmakowane nagie zdjęcia, które spotkały się z aprobatą internautów.

To zupełnie inna sesja. Inna ja. Inny cel i inne powody leżące u podstaw tej decyzji. Kiedyś rozebrałam się trochę z próżności. Dzisiaj chcę zwrócić uwagę na konkretną sprawę. Raka piersi. I nie tylko. Chcę jedynie wykorzystać tę odrobinkę rozpoznawalności, aby przypomnieć kobietom, że rak czyha na każdą z nas – powiedziała Gardias na łamach magazynu "Prestiż".
Czytaj także