18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

22 lata i golizną wymiata

Gąsiewska w kusej sukni... ale zaraz... o nie... GDZIE SĄ MAJTKI?

07.02.2022  13:57
Gąsiewska bez majtek? Trwa internetowe śledztwo czy założyła bieliznę
Gąsiewska bez majtek? Trwa internetowe śledztwo czy założyła bieliznę Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Śni się wam po nocach Wiktoria Gąsiewska nago? Nic z tego, łobuziaki! To marzenie jawą się nie stanie. Jednak młoda zjawiskowa aktorka i tak sporo odsłoniła. Opublikowała zdjęcie w kusej sukience… ale moment... nie, to nie dzieje się naprawdę... ona jest BEZ MAJTEK?

Zimno wam? Wiktoria Gąsiewska na Instagramie publikuje tak gorące zdjęcia, że mogą zastąpić ogrzewanie w mieszkaniu. Tym razem młoda gwiazda zaprezentowała się w intensywnie zmysłowej sukience. Fani błyskawicznie dopatrzyli się, że 22-letnia artystka prawdopodobnie NIE MA BIELIZNY! Ostrzegamy, publikujemy zdjęcie poniżej… jesteście na TO gotowi? Trzymajcie się mocno, odpalamy za 3... 2... 1...

Wiktoria Gąsiewska bez bielizny? Zdjęcie tak seksowne, że aż parzy!

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najlepszych aktorek młodego pokolenia. Zalśniła w takich produkcjach  jak "Jasminum" Jana Jakuba Kolskiego, "Katyń" oraz "Afonia i pszczoły", a przede wszystkim oczarowała widzów w serialu „Rodzinka.pl”. Obecnie robi karierę w mediach społecznościowych, a od jej kolejnych zdjęć nie można oderwać oczu.

Wiktoria zamieściła dwa zdjęcia w mocno odsłoniętej czarnej sukni. Zmysłową stylizację uzupełniła elegancką biżuterią. Jej kreacja została zaprojektowana w taki sposób, że w miejscach intymnych widzimy jedynie wycięcia i paski. Można więc przypuszczać, że Wiktoria nie miała na sobie bielizny – podejrzewa Radio ZET. 

Przypominamy, że Wiktoria Gąsiewska niedawno rozstała się z Adamem Zdrójkowskim po 4 latach związku. Czy seksowne zdjęcia są jasnym sygnałem, że polowanie czas zacząć?

Trzymamy kciuki za znalezienie miłości życia!

Wiktoria Gąsiewska bez majtek? Instagram się pali!
Wiktoria Gąsiewska bez majtek? Instagram się pali! Fot: Instagram