18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Esmeralda walczy o życie!

Wiemy co się dzieje z Godlewską! Szatan i dramat!

Wojciech Kozicki
21.04.2021  07:52
Godlewska w klinice psychiatrycznej. Walka z uzależnieniami i szatanem
Godlewska w klinice psychiatrycznej. Walka z uzależnieniami i szatanem Fot: PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Esmeralda Godlewska jednak ŻYJE! Kilka dni temu upozorowała własną śmierć, ale jak ujawnia jej siostra Magdalena, nekrolog był fałszywy. Celebrytka przebywa obecnie w klinice psychiatrycznej, gdzie walczy o powrót do życia i próbuje pokonać szatana.

W ubiegłym tygodniu nasz świat na moment się zawalił, a jego gruzy utonęły w morzu łez, gdy dowiedzieliśmy się, że ESMERALDA GODLEWSKA NIE ŻYJE! Okazało się jednak, że nekrolog Godlewskiej opublikowany na Instagramie był ściemą, lub jak twierdzą niektórzy, „wołaniem o pomoc”. Teraz jej siostra Magdalena Godlewska opisuje co dokładnie dzieje się z Esmeraldą. Podobno przebywa w klinice psychiatrycznej.

Godlewska w klinice psychiatrycznej. Walka z uzależnieniami

Jak ujawnia jedna z sióstr Godlewskich na Instagramie, sytuacja Esmeraldy jest dramatyczna. Zmaga się bowiem nie tylko z problemami natury psychicznej, ale także z uzależnieniem od alkoholu i psychotropów.

Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, by poradzić sobie z wszystkimi ciężkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu - czytamy. Z rodziną przeżywamy bardzo trudne chwile, ponieważ jednak są to kwestie rodzinne, nie chcemy tego komentować i prosimy o uszanowanie prywatności, oraz zaprzestanie wysyłania prywatnych wiadomości – zaapelowała Magdalena Godlewska.      

Między Esmeraldą i Magdaleną bywało ciężko, dochodziło do publicznej obrzucania się nieczystościami, ale miłość najwyraźniej wygrała. Magdalena Godlewska, publikując cytaty z biblii na Instagramie, zapewnia, iż zawsze będzie kochać siostrą, chociaż ta przekonała się, że „tak właśnie działa szatan”.

Esmeralda Godlewska w klinice psychiatrycznej - siostra ujawnia
Esmeralda Godlewska w klinice psychiatrycznej - siostra ujawnia Fot: Instagram
Czytaj także