18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

#facepalm

Gejzer wstydu Chajzera. Pokazał fotkę półnagiej kobiety, pisze o wytrysku

08.10.2019  14:17
Gejzer wstydu Chajzera. Pokazał fotkę półnagiej kobiety, pisze o wytrysku
Gejzer wstydu Chajzera. Pokazał fotkę półnagiej kobiety, pisze o wytrysku Fot: Facebook

Filip Chajzer znów się popisał. Tym razem publicznie rozprawia o "gejzerze bieli" wystrzeliwującym na widok półnagiej kobiety.

Filip Chajzer lubi czasem zrobić coś głupiego - to prawda znana powszechnie. Raz upublicznia zdjęcie krytykującej go dziennikarki, innym razem całuje obce kobiety wbrew ich woli i później się z tego cieszy, jeszcze kiedy indziej rozprawia o bąkach.

Choć pan Filip jest królem żenujących wpadek, TVN wciąż promuje go na gwiazdę. Prowadzi Big Brothera, ma też swoje miejsce w Dzień Dobry TVN. Jak długo? Zobaczymy, bo znów się "popisał".

Gejzer bieli i wstydu

Czemu Filip Chajzer zawdzięcza popularność? Przede wszystkim tacie - Zygmuntowi - dzięki któremu łatwiej było mu dostać się do telewizji. Teraz razem promują najnowszy wyrób seniora - proszek do prania Ziggi. A w ramach tej promocji, ogłosili konkurs.

Zainspirowany kartonowym Zygmuntem z Lidla ogłaszam konkurs na najlepsze zdjęcie z proszkiem albo płynem Mr. ZIGGI. Do wygrania pralka (ojciec wnosi tylko na parter) i zapas Ziggiego na cały rok. W składzie komisji jury: Zygmunt, Filip i kot ZONK

- napisał pan Filip na Facebooku.

Zdjęcia się oczywiście posypały, a młodszy z Chajzerów szybko wybrał swoim zdaniem najlepsze. Jakie? Takie z kartonem proszku i półnagą panią. Całość udostępnił na swojej facebookowej tablicy i skomentował w wyjątkowo żenującym, choć typowym dla siebie stylu.

NIECH WYSTRZELI GEJZER BIELI

- napisał wielkimi literami, okraszając komentarz licznymi emotikonami. Tak, żeby nikt nie miał wątpliwości, że to zdanie z podtekstem.

Pan Filip już wie, że znów palnął głupstwo, ale jak zawsze winy w sobie nie widzi. Stwierdził, że ludzie się czepiają, bo niby wybrał zdjęcie seksistowskie i bez stanika. Że z "gejzerem" coś jest nie tak, też nie zauważył, więc ani myśli przeprosić.

Przeczytaj więcej
Komentarze