18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

byli na to gotowi?

Piotr Gessler nie żyje. Ujawniono przyczynę zgonu

01.09.2021  11:47
Piotr Gessler nie żyje. Rodzina zdradza przyczynę śmierci
Piotr Gessler nie żyje. Rodzina zdradza przyczynę śmierci Fot: VIPHOTO/East News

Rodzina Gesslerów pogrążyła się w żałobie - nie żyje senior rodu, znany restaurator Piotr Gessler. Kilka dni po jego śmierci ujawniono, co było przyczyną zgonu.

W nocy z 26 na 27 sierpnia zmarł nagle znany restaurator Piotr Gessler. Były mąż Magdy Gessler i ojciec Lary miał 63 lata. O jego śmierci jako pierwsza poinformowała córka.

Kilka dni od ogłoszenia smutnej nowiny rodzina potwierdziła przyczynę zgonu mężczyzny. Restaurator przez kilka ostatnich tygodni zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, co ostatecznie odebrało mu życie.

Piotr Gessler nie żyje - podano przyczynę śmierci

Kilka tygodni temu Piotr Gessler przeszedł operację. Niestety po zabiegu doszło do poważnych powikłań, a zespół medyków przez kilka tygodni walczył o zdrowie i życie pacjenta. Niestety walki tej nie udało im się wygrać.

Przyczyną śmierci były powikłania pooperacyjne. Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu oraz starań zespołu lekarzy i pielęgniarek

- czytamy na oficjalnym profilu Piotra Gesslera na Facebooku.

Bliscy restauratora zdradzili, że ciało zostało poddane kremacji, a pogrzeb mężczyzny odbędzie się w piątek 3 września w Warszawie.