18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

fuuuuj

Gessler znalazła sposób na koronawirusa! W jej domu musi śmierdzieć

03.03.2020  12:38
Gessler znalazła sposób na koronawirusa! W jej domu musi śmierdzieć
Gessler znalazła sposób na koronawirusa! W jej domu musi śmierdzieć Fot: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler ogłosiła światu wielką życiową mądrość. Podała przepis na to, jak ustrzec się koronawirusa. Nie są nam potrzebne maseczki i szczególne środki ostrożności. Wystarczy cebula.

Znana restauratorka robiąca rewolucje w kuchniach, teraz miesza też w medycynie. Właśnie poinformowała Polaków, jak walczyć z wszelkimi wirusami, w tym grypy czy postrachem świata COVID-19.

Magda Gessler przedstawiła swoim fanom królową polskiej kuchni - cebulę. Nie zaleca jej jednak przerabiać czy spożywać na surowo. Nie robi z niej też okładów na ciało czy maseczek na twarz (a by się dało...) Poleca przyozdobić nią dom!

Cebula. To nie żart... poczytajcie uważnie!!! To działa, ja mam cebulę przekrojoną na pół. Wbijamy w nią widelec, posypujemy grubą solą... starczy na cały dzień...

- napisała na Facebooku.

Cebula kontra wirusy

Magda Gessler ma jednak ważne ostrzeżenie. Po całym dniu leżakowania, pod żadnym pozorem cebuli nie można zjadać. Możemy się otruć!

Jest bardzo szkodliwa pod koniec dnia, nie należy jej jeść w żadnej formie, tylko wyrzucić dobrze zamkniętą w foliową torebkę

- przestrzega restauratorka.

W jaki sposób znana doskonale Polakom cebula (Gessler zapewnia, że nasza rodzima, biała, jest najlepsza) miałaby przeciwdziałać koronawirusowi czy grypie? Pani Magda oznajmiła: cebula ściąga wszelkie wirusy i nie pozwala im dotrzeć do człowieka!

W 1919 roku, kiedy epidemia grypy zabiła 40 milionów ludzi na świecie, w USA był lekarz, który odwiedzał farmerów, aby im pomagać. Wielu z nich niestety zaraziło się chorobą i umarło. Ale gdy ten lekarz zaszedł do domu jednego z nich, ku jego zaskoczeniu cała rodzina była zdrowa. Okazało się, że jego żona umieściła nieobraną cebulę w różnych pokojach w domu. Galen nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał i poprosił o obejrzenie jednej z cebul pod mikroskopem. W rezultacie odkrył, że wirusy grypy są przyklejone do cebuli i to uratowało tę rodzinę

- opowiada restauratorka.

Pani Magda i jej cebula już zostały nominowane do nagrody Biologicznej Bzdury Roku 2020.

Zobacz także
Przeczytaj więcej
Komentarze