18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Świeciła cycem w stolicy!

Gessler nago na ulicy! Akcja bez majtek!

Wojciech Kozicki
11.07.2020  14:48
Gessler nago na ulicy - Mokotów w szoku!
Gessler nago na ulicy - Mokotów w szoku! Fot: Piotr Molecki/East News

Magda Gessler zdobyła sukces i pieniądze prowadząc „Kuchenne Rewolucje” w TVN. Jej córka Lara Gessler ma inny przepis na sukces. Smażyła już naga pupę w słońcu, prężyła się półnaga na Instagramie i chyba to działa, bo ciężarna gwiazda znowu się rozebrała.

Lara Gessler, chociaż jest w ciąży, to nadal się rozbiera i pokazuje gorące sesje zdjęciowe na Instagramie. Tym razem znowu zaprezentowała się nago w mediach społecznościowych. Jednak rozgogolenie nie nastąpiło w domowym zaciszu, a w miejscu publicznym.

Gessler w ciąży NAGO!

Gessler rozebrała się na środku ulicy! Prawie naga paradowała na ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Czy ciężarnej celebrytce wypada świecić golizną publicznie? Zdania jej fanów są podzielone, a niektórzy ostrą ją za to zjechali.

To zdjęcie nie jest zbyt estetyczne – uważas balcerzak.

O gustach się nie dyskutuje, jednak są pewne kanony klasy w każdym kobiecym wieku i stanie... Tu niestety ich brak. Szkoda – napisał jeden z fanów Gessler na Instagramie.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze