18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy rok będzie do d**y?

Gessler nago. Składa pupą życzenia noworoczne

Wojciech Kozicki
31.12.2019  08:21
Lara Gessler wchodzi tyłem w nowy rok - nagie życzenia na Instagramie
Lara Gessler wchodzi tyłem w nowy rok - nagie życzenia na Instagramie Fot: Wojciech Olszanka/East News

Czy Magda Gessler jest dumna z córki? Lara Gessler najwyraźniej znalazła swój przepis na sukces – smaży pośladki w blasku fleszy. Po raz kolejny postanowiła pokazać światu swoje zdjęcia nago, na którym pokazuje pupę. Czy to nowa tradycja?

Lara Gessler na Instagramie wciąż publikuje odważne zdjęcia swojej tylnej części ciała. Złożyła swoim fanom noworoczne życzenia, a do nich dołączyła swoje gołe pośladki. Okazuje się, że córka restauratorki znanej z programów „Master Chef” i „Kuchenne Rewolucje”, uznała to chyba za coroczną tradycję, bo przed poprzednim sylwestrem również pokazała się bez majtek.

Magda Gessler oczywiście wspiera córkę w pokazywaniu pupy. Rok temu skomentowała jej zdjęcia i napisała, że jest z niej dumna.

Jest 30 grudnia, i żeby tradycji stało się zadość jest zdjęcie pupy. W ramach autoterapii i terapii narodu. W nadchodzącym roku życzę nam wszystkim, żebyśmy byli dla siebie łaskawi, nie oceniali, nie porównywali się z innymi i kochali siebie. Nienawiści, więcej łaskawości – napisała Lara na Instagramie.

Internauci chwalą jej gołe pośladki, chociaż komentarze niektórych są zaskakujące. Jedna z osób napisała, że jest to „pupa po matce”. Skąd ma taką wiedzą? Nie chcemy wiedzieć, czy ten internauta nawiązał bliższą znajomość ze słynną restauratorką…

Myślałam, że to Wiśniewski w stringach – napisała Megatromba pod fotką.

 

logo Tu się dzieje