18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skusicie się?

Gessler odleciała na orbitę. 100 zł za makowca na Święta?!

21.11.2019  12:16
Gessler odleciała na orbitę. 100 zł za makowca na Święta?!
Gessler odleciała na orbitę. 100 zł za makowca na Święta?! Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Magda Gessler zdobyła w Polsce renomę autorytetu kulinarnego. Korzysta z tego na wiele różnych sposobów, nie tylko promując się w telewizji, ale również prowadząc własne, intratne biznesy. 

Magda Gessler sama określa się mianem "kreatorki smaku i stylu". Kobieta od lat z sukcesem prowadzi Kuchenne Rewolucje, będące niezmiennie hitem stacji TVN. Dzięki zdobytej sławie, może również z powodzeniem rozwijać własne pomysły na biznes.

Latem kręciła lody, w tłusty czwartek sprzedawała koszmarnie drogie pączusie (9 zł sztuka), a w teraz w okresie przedświątecznym znowu wraca z nową ofertą. Tym razem ceny jeszcze mocniej wryją Was w fotel, jesteśmy w stanie to zagwarantować. 

Magda Gessler i jej piekielnie drogie ciasta

W restauracjach Magdy Gessler możemy być pewni nie tylko tego, że oznaczenie się w nich w mediach społecznościowych doda nam splendoru, ale również tego, że rachunek nie będzie należał do niskich. Z góry doliczana jest nawet opłata za serwis, nieważne, czy się nam obsługa podobała czy nie.

Jeśli chcecie od pani Magdy kupić na Święta 1 kg makowca, zapłacić musicie 100 zł! Ceny za inne ciasta, kojarzące się z tym wyjątkowym czasem, również robią wrażenie, nie da się ukryć. Kilogram sernika kosztował nas będzie 65 zł, a 0,85 kg piernika świątecznego – 70 zł. 

Jeśli dalej macie smaka na coś słodkiego, to za 2,5 kg tort zapłacić musicie... 300 zł! Co ciekawe, mimo takich zysków... pracownicy restauracji znanej celebrytki nie zarabiają wcale kokosów. 

Myślicie, że to wszystko jest faktycznie swojej ceny warte, czy płacimy już dlatego, że liczy się nazwisko? 

Czytaj także
Przeczytaj więcej