Fani się martwią?

Gessler recenzuje... jedzenie z targu Wuhan. To tam zaatakował koronawirus

31.01.2020  14:17
Gessler recenzuje... jedzenie z targu Wuhan. To tam zaatakował koronawirus
Gessler recenzuje... jedzenie z targu Wuhan. To tam zaatakował koronawirus Fot: Wikimedia Commons

Magda Gessler zrecenzowała jedzenie z targu Wuhan. To tam rozpoczęła się epidemia koronawirusa. Fani niesamowicie mocno martwią się o swoją idolkę.

Magda Gessler jest ulubienicą wielu Polaków. Jej fani są niemalże jednocześnie wyznawcami kultu blond restauratorki. Podczas gdy na świecie szaleje koronawirus, królowa TVN postanowiła zrobić coś niebywałego.

Magda Gessler recenzuje targ w Wuhan

Magda Gessler zrecenzowała... jedzenie z targu Wuhan. To tam rozpoczął się atak zjadliwego koronawirusa. Na Facebooku restauratorka zamieściła filmik ukazujący tragiczne warunki, jakie tam panowały.

Zwariuje mam wrażenie... że to totalne szaleństwo... ubóstwiam jeść, ale wygląda to na całe światowe ZOO wybite i sprzedawane na straganach...po prostu koszmar....ludzie ludziom zwierzęta zgotowali ten los... co będzie dalszej? (pisownia oryginalna - przyp. red.)

- napisała Magda Gessler w mediach społecznościowych.

Na filmie widać, czym w Wuhan handlowali Chińczycy. Na straganach leżą węże, szczury, nietoperze. Warunki sanitarne są godne pożałowania i z pewnością nie spełniają żadnych współczesnych norm.

Wielu fanów natychmiast zmartwiło się, że Magda przebywa w samym centrum epidemii. Okazuje się jednak, że to po prostu jej reakcja na całą sytuację, z bezpiecznego poziomu zacisza swojego domu.

Udostępniamy inne nagranie, które ukazuje sytuację opisaną przez Magdę. Też jesteśmy przerażeni.

Przeczytaj więcej
Komentarze