18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gwiazdy tańczą przy lodzie

Gessler szaleje przy lodach. Patrzyły na to dzieci! [WIDEO]

16.09.2019  09:58
Magda Gessler pokonana przez parówki - teraz wzięła się za lody
Magda Gessler pokonana przez parówki - teraz wzięła się za lody Fot: JAROSLAW JAKUBCZAK / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Magda Gessler to nie tylko restauracje, przepisy i „Kuchenne rewolucje”. Gwiazda TVN chciała zadowolić wcześniej naród parówkami Besos. Później, by zrobić dobrze Polakom, wzięła się za robienie lodów. Trzeba przyznać, Gessler wie jak zrobić ostrą promocję i trzyma konkurencję za jaja.

Magda Gessler wzięła sprawy w swoje ręce i od niedawna robi lody. Najwyraźniej wyczuła wielki interes, bo na rynek trafiła jej marka Ice Queen, a promocje tych przysmaków w jej wykonaniu to prawdziwe szaleństwo. Ostatnio we Wrocławiu w lodziarni przy ulicy Wita Stwosza rozpieszczała klientów darmowymi gałkami i krzyczała, że "młodzi lubią lizać". Tym razem restauratorka pojawiła się w Elblągu i znowu poszła na całość.

Gwiazdy tańczą przy lodzie

Były autografy, kupony na darmowe lody i oczywiście szalejąca Gessler. Tym razem tańczyła z zespołem dziecięcym do piosenki West Coast Poplock i stwierdziła później, że zazwyczaj tańczy tak tylko dla swojego męża. Nie zabrakło oczywiście przeszywających pisków, które mroziły krew w żyłach.

Nagranie wideo z tego zdarzenia trafiło oczywiście na Instagram Magdy Gessler. Jeśli włączycie filmik, a macie założone słuchawki, sporo ryzykujecie...

Lody od babci

Magda Gessler zapewnia, że lody "Ice Queen" to domowa receptura jej babci. Co do smaków, nie ma stałej oferty, bo ta zmienia się w zależności "od tego co najświeższe". Przykładowo, podczas promocji we Wrocławiu dostępne były następujące smaki lodów: pistacja, prosecco, malina z winem bordoux, czekolada biała z malinami, marakuja i mango. Gessler zapewnia, że oferowane przez nią produkty smakują "latem jej młodości".

Czytaj także