18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piersi w Meksyku, żegnaj staniku

Gessler pozuje topless. Ugotowała internet na twardo

04.05.2022  20:28
Gessler uwolniła piersi w Meksyku. Czy taki autorytet powinien pozować nago?
Gessler uwolniła piersi w Meksyku. Czy taki autorytet powinien pozować nago? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Magda Gessler na wakacjach bez stanika! Gwiazda programu „Kuchenne rewolucje” spędza urlop w Meksyku, a jej biust najwyraźniej poczuł fiestę, bo zaprezentował się iście frywolnie na zdjęciu na Instagramie. Czy ukochany Waldemar wiedział, że celebrytka z TVN zaprezentuje się światu w stroju Ewy?

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski spędzają gorące wakacje w Meksyku w bajecznym Zinguantanejo. Restauratorka z programu „Kuchenne rewolucje” właśnie zaprezentowała przepis na skandal, a w internecie nieźle się zagotowało. Filuterne zdjęcia znad basenu to najwyraźniej było za mało, więc jurorka z programu „Masterchef” zaprezentowała seksowne selfie, na którym pozuje bez stanika. Uszczypnijcie nas, bo wciąż nie możemy uwierzyć w to CO właśnie zobaczyliśmy!

Gessler topless bez stanika. Czy w tym wieku jej wypada?

68-letnia Magda Gessler wygląda bosko niczym młódka, a miłość wyraźnie jej służy. Restauratorka wręcz promienieje szczęściem i nie ukrywamy, że uwielbiamy ją w takim wydaniu. Czy jednak pozowanie topless to nie przekroczenie granicy, która być może nie powinna zostać przekroczona? Sądząc po komentarzach w mediach społecznościowych, niektórzy jednak nie byli gotowi na ten biuściasty szok...

W majówkowym Instastories Gessler wróciła do pobytu w Meksyku i udostępniła intymne zdjęcie topless. W uchwyconym odbiciu w szybie można dostrzec restauratorkę pozującą bez góry od stroju, a jedynym "odzieniem", jakie sobie zostawiła, była złota biżuteria – relacjonuje Radio ZET.
Gessler topless. Czy Waldemar nie gniewa się, że żona pozuje NAGO?
Gessler topless. Czy Waldemar nie gniewa się, że żona pozuje NAGO? Fot: Instagram

logo Tu się dzieje