Dramat gwiazdy

Gienek Loska miał wylew. Dramatyczny apel w sprawie artysty

12.01.2020  11:13
Gienek Loska miał wylew. Dramatyczny apel w sprawie artysty
Gienek Loska miał wylew. Dramatyczny apel w sprawie artysty Fot: LUKASZ SOLSKI/East News

Gienek Loska w 2011 roku wygrał program X Factor i podbił serca Polaków. Potem doznał, niestety, rozległego wylewu i jego stan do dziś jest bardzo ciężki. 

Gienek Loska był zawsze bardzo niepozorny, ale kiedy wychodził na scenę i zaczynał śpiewać - wszystkim odbierało mowę. Nic dziwnego, że w 2011 roku zatriumfował w X Factorze. 

Potem Gienek Loska zniknął nieco z show-biznesu, a w roku 2018 wszystkimi wstrząsnęła wieść, że piosenkarz przebywając w rodzinnej Białorusi, doznał rozległego wylewu krwi do mózgu.

Gienek Loska jest w ciężkim stanie

Gienek musiał zostać natychmiast zoperowany. Potem zajęła się nim matka, u której z resztą schorowany Loska przebywa do dziś. Jak się okazuje - stan artysty niemalże się nie poprawił.

Od prawie dwóch lat Gienek Loska pozostaje w śpiączce. Niedawno piosenkarz skończył 45 lat i z tej okazji, na Facebooku pojawił się ważny apel Polskiej Fundacji Muzycznej.

Stan neurologiczny Gienka jest w dalszym ciągu bardzo poważny, dlatego artysta wymaga nieustającej kompleksowej, kosztownej opieki dla pacjenta leżącego (...) Gienka odwiedzają regularnie masażyści, wolontariuszka Agnieszka jeździ z Polski na Białoruś z brakującymi lekami, odżywkami, ze wsparciem do Was – płytami, audiobookami

- opisuje sytuację fundacja. 

Mamy nadzieję, że taka szczera pomoc doprowadzi do poprawy stanu zdrowia Gienka i jeszcze kiedyś ujrzymy go na scenie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze