18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Objawy COVID-19

Gnatowski zmarł na koronawirusa?

Wojciech Kozicki
21.10.2020  16:51
Dariusz Gnatowski nie żyje - miał objawy koronawirusa
Dariusz Gnatowski nie żyje - miał objawy koronawirusa Fot: TRICOLORS/East News/kkatny

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że zmarł aktor Dariusz Gnatowski, który występował jako Arnold Boczek w serialu „Świat według Kiepskich” w Polsacie. Media ujawniają, że do jego śmierci mógł przyczynić się KORONAWIRUS!

Dariusz Gnatowski nie żyje. Cała Polska znała jego słynny tekst „Panie Ferdku…”, który od 21 lat powtarzał w serialu „Świat według Kiepskich” jako Arnold Boczek. Wiadomo było, że od lat zmagał się z poważną cukrzycą, ale czy to ona była przyczyną śmierci?

Dariusz Gnatowski nie żyje -  był chory na koronawirusa?

Jak podaje Radio ZET, Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat w szpitalu im. Dietla w Krakowie. Informację o jego śmierci potwierdził wicedyrektor Szpitala Specjalistycznego Marcin Mikos. Okazuje jednak, że miał objawy koronawirusa.

Radiozet.pl pisze, że aktor trafił do szpitala we wtorek w bardzo ciężkim stanie i nie udało się go uratować pomimo długiej reanimacji. Potwierdzono, że miał objawy charakterystyczne dla COVID-19, ale lekarze nie zdążyli wykonać testu ze względu na stan pacjenta.

Gnatowski od lat chorował na cukrzycę typu 2. W 2019 roku przeszedł metamorfozę. Dariusz Gnatowski sporo schudł, a szczuplejszą sylwetką pochwalił się na konferencji ramówkowej Polsatu – przypomina Radio ZET.

Gnatowski był najbardziej znany jako Arnold Boczek z Kiepskich, ale wystąpił również takich produkcjach jak „Sara”, „13 Posterunek”, „Demony wojny według Goi”, „Ogniem i mieczem”, „Kasia i Tomek”, „Pierwsza miłość”, „Na dobre i na złe” oraz „Młode wilki 1/2”. W 2016 roku został odznaczony Brązowym Medalem Zasłużony Kulturze "Gloria Artis" oraz honorową odznaką przyznawaną przez prezydenta Krakowa "Honoris Gratia".