18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Wyrwane serce"

Godlewska NIE ŻYJE? Nekrolog na Instagramie

Wojciech Kozicki
17.04.2021  13:31
Esmeralda Godlewska - problemy i nekrolog. Co się dzieje ze słynną siostrą?
Esmeralda Godlewska - problemy i nekrolog. Co się dzieje ze słynną siostrą? Fot: PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

W piątek cała Polska wstrzymała oddech, gdy na profilu Esmeraldy Godlewskiej na Instagramie pojawiła się dramatyczna informacja o śmierci celebrytki. Został zamieszczony nekrolog siostry Godlewskiej. Co się dzieje z „Esme”?

Czy tak jak my, wy również w piątek poczuliście pustkę, nagle zrobiło się ciemniej i zimniej? To właśnie wtedy na Instagramie Esmeraldy Godlewskiej pojawiła się DRAMATYCZNA WIADOMOŚĆ. Czarny woal smutku spowił naszą redakcję, gdy czytaliśmy nekrolog gwiazdy. Czy Godlewska nie żyje? Jaki wydarzył się dramat w jej życiorysie? Przecież niedawno chciała wydać książkę o swoim życiu! Miałaby nagle zgasnąć w momencie, gdy czekaliśmy na to dzieło i chcieliśmy je postawić na półce z klasyką literatury polskiej, gdzieś między Elizą Orzeszkową, a „365 dni” Blanki Lipińskiej? Wciąż mieliśmy na nadzieję, że wielki reunion sióstr Godlewskich i kolejne piosenki, które tak ubarwiają naszą codzienność! "Esmeraldo, nie rób nam tego" - krzyczeliśmy, nie mogąc uwierzyć!

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021r. zmarła w wieku 27 lat. 21 kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Świeć Panie Nad Jej Duszą [*] Rodzinie zmarłej Moniki składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby - brzmiał nekrolog na Instagramie Godlewskiej.

Esmeralda Godlewska - problemy i nekrolog. Co się dzieje ze słynną siostrą?

Natychmiast zaczęły się mnożyć teorie spiskowe. Internauci zwrócili uwagę, że w piątek Monika "Esmeralda" Godlewska zwróciła uwagę wszystkich, publikując na Instastories filmiki, w których wymieniła kilka nazwisk znanych osób, które miały rzekomo "jeździć do Dubaju". Zdaniem fanów, Esmeralda była zagubiona, a nagrania były „wołaniem o pomoc” oraz „krzykiem rozpaczy”.

Na nagraniach Esmeralda wyglądała na bardzo zagubioną. Być może wymienione przez nią osoby podjęły już jakieś kroki prawne, co mogło jeszcze bardziej dobić Godlewską. W efekcie wieczorem zamieściła na Instagramie własny... nekrolog – podaje Pudelek.

Wkrótce jednak odetchnęliśmy z ulgą. Magdalena Godlewska, czyli siostra Esmeraldy, poinformowała, że gwiazda Fame MMA żyje i tęskni za synkiem, który jest pod opieką ojca.

Wygląda na to, że Esmeralda Godlewska ma poważne problemy osobiste. Mamy nadzieję, że znajdzie wsparcie i pomoc, bo bez niej nasze życie i praca straciłyby wiele wspaniałych kolorów. Jeśli nekrolog jest wołaniem o pomoc, wierzymy, że ktoś odpowie i wszystko będzie dobrze.

Esmeraldo, jeśli czytasz, to wiedz, że trzymamy kciuki!

Żyje. Możecie iść spać, spokojnie. Ja też spróbuję, chociaż mam wyrwane serce – napisała na Instagramie Magdalena Godlewska.
Nekrolog Esmeraldy Godlewskiej na Instagramie
Nekrolog Esmeraldy Godlewskiej na Instagramie Fot: Instagram

logo Tu się dzieje