18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Modlitwy internautów zostały wysłuchane?

Godlewska kończy karierę?! Karpich kolęd w tym roku nie usłyszymy

03.12.2019  08:29
Godlewska kończy karierę?! Karpich kolęd w tym roku nie usłyszymy
Godlewska kończy karierę?! Karpich kolęd w tym roku nie usłyszymy Fot: Instagram/@malgorzata_godlewska

Małgorzata Godlewska rzuca występowanie?! Uparta siostra, która zasłynęła "śpiewając" kolędy - teraz postanawia zerwać ze swoim świątecznym hobby. Zauważyła, że grono zmęczonych było zbyt duże? 

Małgorzata Godlewska w tym roku kolęd nie zaśpiewa i oświadcza to oficjalnie! Można stwierdzić, że modlitwy wielu antyfanów zostały wysłuchane w przedświątecznym okresie.

Godlewska wydawała się nie przejmować hejtem. Tworzyła swoje dzieła masowo - od kolęd przeszła do hymnów państw (z którymi w ten sposób zaryzykowaliśmy wojnę), potem do performance'ów oraz coverów. Może jednak pozory nas myliły i "artystka" przeżywała krytykę. 

Małgorzata Godlewska kończy karierę?!

Nie wiadomo, czy rezygnacja z serii kolęd jest jednocześnie rezygnacją z całej reszty twórczości, ale tekst Małgorzaty, którym opatrzyła swoje oświadczenie - daje do myślenia.

Przykro mi, ale jestem już tym wszystkim zmęczona. Zapewne wiele osób się z tego ucieszy. Prawda?

- oświadcza Małgorzata Godlewska.

Dla osób, które jakimś cudem czują się zawiedzione, że Małgorzata nie zaśpiewa nam w tym roku - prezentujemy jej największe dzieło z ostatnich Świąt. Ostrzegamy, oglądacie to na własną odpowiedzialność.