18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Kłapanie warami" level hard

Godlewska "śpiewa" hymn Polski. Tak brzmi cierpienie?

Wojciech Kozicki
07.11.2019  15:14
Godlewska kontra hymn Polski - słowa pieśni w jej ustach to profanacja?
Godlewska kontra hymn Polski - słowa pieśni w jej ustach to profanacja? Fot: Facebook

Gdyby tortury w Polsce były legalne, Godlewska byłaby milionerką. Nie ma litości, nadal "śpiewa" i posuwa się coraz dalej w sztuce zadawania bólu. Była już agresja na Niemcy poprzez wykonanie ich hymnu, był brutalny atak na USA poprzez sprofanowanie ich pieśni narodowej. Teraz Małgorzata atakuje Polaków i zmiażdżyła "Pieśń Legionów Polskich we Włoszech".

Hymn Polski został sprofanowany? Słowa pieśni narodowej płynące z wielkich ust Małgorzaty Godlewskiej prawdopodobnie niejednego patriotę przyprawiły o bóle, dolegliwości jelitowe lub drgawki. Tak, słynna siostra znowu to zrobiła…

Jestem Polką I jestem z tego dumna! Jesteście przygotowani do Święta Niepodległości Polski? Uczcijmy je razem bez sztucznych podziałów – ostrzegła Małgorzata Godlewska na Facebooku.

Godlewska postanowiła uczcić zbliżające się Święto Niepodległości i wykonać polski hymn. Koszulka z polskim godłem, dumnie wypięte piersi, wianek na głowie… zabrakło tylko talentu wokalnego. Internauci w komentarzach proszą, by przestała "kłapać warami".

Esmeralda Godlewska na Fame MMA została zmasakrowana dwa razy i to chyba wystarczyło, aby zmądrzała. Wybili jej najwyraźniej z głowy śpiewanie, bo ma zamiar zająć się malarstwem. Proponujemy, aby Małgorzata również weszła do oktagonu i wzięła przykład z siostry.

Godlewska kontra hymn Polski: