Piękna aż strach!

Godlewska nago! Straszy na Halloween w stroju Ewy

Wojciech Kozicki
02.11.2022  14:32
Godlewska nago! Straszy na Halloween jak klaun z "TO" Stephena Kinga
Godlewska nago! Straszy na Halloween jak klaun z "TO" Stephena Kinga Fot: MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/Polska Press/East News

Najstraszniejsze przebranie na Halloween? W naszym TOP 3 jest Małgorzata Godlewska, która pokazała się tak naprawdę w stroju Ewy, a więc bez stroju. Godlewska nago ustraszniła Halloween aż strach!

Klaun w horroru ”TO” Stephena Kinga jest dla was straszny? Małgorzata Godlewska nago bez stroju na Halloween jest jednak znacznie straszniejszym horrorem. Godlewska na Instagramie zaprezentowała się jako demoniczny klaun z erotycznym podtekstem. Obnażona pierś Małgorzaty sprawi, że wiele osób dziś nie zaśnie.

Godlewska nago... znowu! Straszne przebranie na Halloween

Małgorzata Godlewska poczuła Halloween już tydzień temu, pozując jako makabryczna pielęgniarka. Krew, wielkie dynie i wściekle wyeksponowany biust. Cukierek albo psikus? Sami już nie wiemy, trudny wybór…

Małgorzata Godlewska nago na Instagramie prezentuje się ostatnio dość często i intensywnie. Bez skrępowania eksponuje swoje gołe piersi niczym na na porno sejach fotograficznych. Nie wiemy, czy to drastyczne zaostrzenie wizerunku, czy może ktoś przejął lub opętał jej media społecznościowe.

Małgorzato, jak możemy ci pomóc?

Godlewska nago na Instagramie. Straszny strój na Halloween
Godlewska nago na Instagramie. Straszny strój na Halloween Fot: Instagram
Czytaj także