18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czas wyjeżdżać z kraju?

Godlewska nagrała spot wyborczy. Wielkie postulaty

10.10.2019  09:22
Godlewska nagrała spot wyborczy. Wielkie postulaty
Godlewska nagrała spot wyborczy. Wielkie postulaty Fot: Instagram/@malgorzata_godlewska

Małgorzata Godlewska zadarła już z USA i Niemcami, a teraz... teraz bierze się za swój własny kraj. Jej spot wyborczy sprawi, że nie będzie mogli zasnąć. Gwarantujemy.

Po tym, jak zepsuła hymny Stanów Zjednoczonych i Niemiec, Małgorzata Godlewska nie traci werwy. Biorąc pod uwagę, że zbliżają się wybory, nagrała... własny spot wyborczy. Jak mniemamy, miała być to sarkastyczna parodia.

Niemniej, nie wyszło to tak, jak miało wyjść. Szkoda, ze Gosia bawi się świetnie naszym kosztem i zamieszcza w sieci rzeczy, obok których nie można przejść obojętnie. Zapewniamy, że nie zaśniecie, kiedy to obejrzycie.

Małgorzata Godlewska i jej spot wyborczy

Małgorzata Godlewska przedstawia swoje trzy postulaty. Punktem pierwszym jest bon tęczowy (który ma rozwiązać problemy z LGBT), drugim bon czarny (pedofilia w kościele), trzecim bon różowy ("homoseksualizacja bajek dla dzieci").

Gosia tańczy i zachęca do pójścia na wybory. Namówiła Was?

W komentarzach tradycyjnie wylała się fala hejtu. 

Lecz się kobieto - radzi internautka.

Czuje dziwny niepokój jak to oglądam. Mam nadzieje, że to jakiś kiepski żart - martwi się ktoś inny.

Pojawiają się również... głosy poparcia!

Super robota! Małgorzata na prezydenta! Podziwiam i szanuje - raduje się jeden z komentujących.

Dla pocieszenia przypominamy, że Gosi czasem coś wychodzi. Mamy nadzieję, że daruje sobie już śpiewanie hymnów (po co nam wojny?) i nie wpadnie na pomysł, żeby naprawdę startować w wyborach.

Czytaj także