18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rzeź na świątecznym tle

Godlewska okłamała całą Polskę. Klasyczną kolędą terroryzuje rodaków

05.12.2019  21:08
Godlewska okłamała całą Polskę. Klasyczną kolędą terroryzuje rodaków
Godlewska okłamała całą Polskę. Klasyczną kolędą terroryzuje rodaków Fot: Youtube

Małgorzata Godlewska okłamała wszystkich. Postanowiła wrócić jednak do nagrywania kolęd i tym razem nie miała dla klasyki litości. 

Małgorzata Godlewska jeszcze niedawno zapewniała Polaków, że więcej kolęd nie nagra. Wszyscy sądzili, że ich modlitwy zostały wysłuchane, kiedy to na jaw wyszła przerażająca prawda. Ona znowu to zrobiła!

Małgorzata Godlewska stała się znana właśnie dzięki kolędom. Śpiewała je najpierw ze swoją siostrą - Esmeraldą. Kariera tej drugiej ruszyła jednak w stronę Fame MMA i walki pięściami oraz sporadycznych skandali z alkoholem w tle. Artystycznie siostry postanowiły się rozstać na zawsze.

Małgosia pozostała wierna swoim muzycznym marzeniom i zaczęła nagrywać (ku przerażeniu internautów): hymny, covery i pieśni patriotyczne. Zapewniła jednak ostatnio, korzystając ze swojego Instagrama, że kończy z nagrywaniem kolęd.

Małgorzata Godlewska ponownie pokazuje swoje... interpretacje

Okłamała nas jednak. Na jej profilu pojawiła się autorska interpretacja kolędy "Bóg się rodzi". Małgorzata Godlewska wykonuje ją w swoim stylu (im głośniej tym lepiej) oraz w wyjątkowo wyciętej sukience, które ukazuje wszystkie jej cielesne atuty.

Śpiew o narodzeniu Boga i taki strój nie idą ze sobą szczególnie w parze, ale Małgosia najwyraźniej nie ma zamiaru zmieniać swojego stylu dla jakiejś tam ogólnoludzkiej obyczajowości.

Żeby nie było, że jesteśmy wyłącznie złośliwi i nieprzychylni - Małgorzata wybrała wyjątkowo ładne tło, a i sam podkład muzyczny pozostaje bez większych zastrzeżeń.

Ostrzegamy, że słuchacie tego na własną odpowiedzialność. Ta kolęda już nigdy nie będzie taka sama. 

Włączycie Gosię przy wigilijnym stole?