18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

uczulenie na plastik

Godlewska przegięła z "poprawianiem" urody. Twarz jej wykrzywiło

16.01.2020  12:51
Godlewska przegięła z "poprawianiem" urody. Twarz jej wykrzywiło
Godlewska przegięła z "poprawianiem" urody. Twarz jej wykrzywiło Fot: Facebook/Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska znów majstrowała z twarzą i teraz jeszcze mniej przypomina człowieka, a bardziej lalkę. Co gorsza, dość zniekształconą. Wygląda, jakby mocno cierpiała.

Ogromne, sztuczne piersi, nienaturalne brwi, karpie usta... co jeszcze "zrobiła sobie" Małgorzata Godlewska? Patocelebrytka słynąca z fałszowania i pokazywania się w negliżu, otwarcie przyznaje się do "poprawiania" urody. Teraz jednak ostro przesadziła.

Twarz skrzywiło

Ostatnio siostra Godlewska pochwaliła się na Instagramie nowymi ustami. Fakt, ustami ciężko to już nazwać, bo jej wargi bardziej przypominają dwa pontony, z jakichś powodów umieszczone na twarzy. Karpi wygląd odbija się chyba na ogólnym samopoczuciu celebrytki...

Na ostatnich zdjęciach Małgosia wygląda bowiem, jakby strasznie cierpiała. Niby wesoła, ma ból w oczach. Samo uśmiechanie się z nowymi, olbrzymimi ustami sprawia, że jej twarz mocno się zniekształca i wygląda na obolałą. A może ostrzyknęła sobie coś więcej, nie tylko wargi...

logo Tu się dzieje