18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przegięcie pały

Godlewska szydzi z pieców w Auschwitz."Rozgrzane LGBT"

Wojciech Kozicki
15.06.2020  09:01
Godlewska żartuje z Auschwitz i promuje LGBT
Godlewska żartuje z Auschwitz i promuje LGBT Fot: Twitter/Małgorzata Godlewska

Trąby powietrzne w Polsce, koronawirus, plaga szarańczy w Indiach… czarna seria trwa, a do dramatów i kataklizmów dołączyła kolejna tragedia. Wróciła Małgorzata Godlewska. Tym razem celem jej szyderczego ataku stało się Auschwitz. Tak daleko nie posunęła się jeszcze nigdy.

Małgorzata Godlewska pokazała już, że nie ma szacunku do nikogo, nawet dla samej siebie. Zgwałciła hymn Polski, molestowała hymn Niemiec, a nawet torturowała hymn USA. Nie uznaje żadnych wartości i jest w tym tak konsekwentna, że nawet jej twórczość jest coraz bardziej bezwartościowa. Tym razem zabrała głos w sprawie LGBT i przy okazji urządziła sobie szyderstwo z pieców w obozie koncentracyjnym. 

Godlewska, LGBT i Auschwitz

80 lat temu Niemcy przeprowadzili pierwszy transport Polaków do obozu Auschwitz. 14 czerwca obchodzony jest w Polsce jako Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady. Tymczasem rocznica została w szokujący sposób wykorzystana przez siostrę Godlewską. Połączyła ją z odpowiedzią na wypowiedź posła Żalka o LGBT.

Opublikowała w sieci swoje zdjęcie w majtkach, hełmie wojskowych z polskimi barwami narodowymi i z koszulce z kolorami LGBT. W takiej otoczce postanowiła wyśmiać „piece Auschwitz”.

Dziś piece Auschwitz są rozgrzane do czerwoności "Ideologią LGBT" Tęczowa flaga. Palimy? – napisała Małgorzata Godlewska na Twitterze.
Czytaj także