18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To bikini jest super mini!

Wakacje Wieniawy! Szoking hot foteczki!

11.04.2022  22:39
Wieniawa kusi wdziękami na Malediwach. Anioł na piekielnie gorących zdjęciach
Wieniawa kusi wdziękami na Malediwach. Anioł na piekielnie gorących zdjęciach Fot: VIPHOTO/East News, Instagram

Rajskie wakacje Julii Wieniawy. Jedna z najbardziej zapracowanych Polek znów postanowiła odpocząć w tropikalnych klimatach. Aktorka i jej ukochany Nikodem Rozbicki spędzają bajeczny urlop na Malewidach, a gwiazda na Instagramie serwuje kolejne gorące zdjęcia w skąpym bikini. Te fotki zwiększą przyrost naturalny w Polsce?

Julia Wieniawa to wspaniała wokalistka, świetna aktorka i doskonała influencerka. Zasłużyła na odpoczynek, bo tyra i haruje tak, że serce pęka. Aż chce się krzyczeć „Julia, zwolnij, odpocznij!”. Ledwo Wieniawa wróciła z Bali, gdzie pozowała z moszną na czole, a już czmychnęła z Nikodemem Rozbickim na Malediwy. Jej fotki są jak apetyczne krewetki skwierczące na gorącym masełku.

Wakacje Wieniawy. Najpiękniejsze polskie ciało w tropikach

Jak ujawnia Pudelek, Wieniawa na luksusie nie oszczędza. Podobno zatrzymała się w hotelu, w którym za noc płaci się kilka tysięcy złotych. No ale przecież JĄ STAĆ. Kampania reklamowa Apart, Instagram, kolejne role w filmach – Wieniawa trzepie kasę aż furczy!

Nikodem Rozbicki również prezentuje się na zdjęciach, szpanując nowym kolorem włosów. Jednak oczywiście to zdjęcia Wieniawy w bikini robią na Instagramie największą furorę. Nie da się ukryć, niejeden smakosz i koneser wdzięków Wieniawy będzie miał przez te fociaszki nieprzespaną noc…

Rozbicki nie został w tyle i też pochwalił się bajkowym otoczeniem, przy okazji eksponując swój nowy kolor włosów. Jedna z fotek przedstawia ukochanego Wieniawy podczas kąpieli w ich prywatnym basenie. Dodajmy, że cena za noc w pięciogwiazdkowym hotelu, w którym zatrzymali się Wieniawa i Rozbicki, to minimum... trzy tysiące złotych w samym środku sezonu. Oczywiście zainteresowani mogą też wybrać nocleg w jeszcze bardziej luksusowej willi w malediwskim ośrodku za "skromne" za osiem tysięcy – ujawnia Pudelek.

Wieniawa na wakacjach. Malediwy jeszcze nigdy nie były tak piękne
Wieniawa na wakacjach. Malediwy jeszcze nigdy nie były tak piękne Fot: Instagram
Wieniawa upiększa Malediwy swoimi wdziękami
Wieniawa upiększa Malediwy swoimi wdziękami Fot: Instagram
Wieniawa na Malediwach. Halo, ręce na kołdrę!
Wieniawa na Malediwach. Halo, ręce na kołdrę! Fot: Instagram
Nikodem Rozbicki w tropikach pręży bicki
Nikodem Rozbicki w tropikach pręży bicki Fot: Instagram
Czytaj także