18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Za dużo kolorowego wiatru?

Górniak broni Kozidrak. "Wyobrażam sobie co czuje..."

11.10.2021  08:12
Edyta Górniak stanęła po stronie Kozidrak i nadal uważaj ją za idolkę
Edyta Górniak stanęła po stronie Kozidrak i nadal uważaj ją za idolkę Fot: VIPHOTO/East News

Beata Kozidrak niedawno została zatrzymana pijana, gdy prowadziła samochód. Wokalistka zespołu Bajm była linczowana przed media, ale polskie gwiazdy stanęły w jej obronie. Teraz do tego chóru obrońców dołączyła Edyta Górniak.

Beata Kozidrak jechała totalnie pijana samochodem po Warszawie i została zatrzymana przez policję. Czy powinna być za to potępiona i wyklęta na wieki? Ależ skąd! Polskie gwiazdy i celebryci uważają, że artystce wolno więcej i bronią swojej koleżanki. Wsparcia udzielił jej nawet Kamil Durczok, który niedawno spowodował wypadek po pijanemu. Teraz Kozidrak może też liczyć także na wsparcie Edyty Górniak.

Górniak broni Kozidrak. Już zapomniała o Krupie?

Diwa podkreśliła w rozmowie z „Faktem”, że Kozidrak nadal jest jej idolką. Serce jej pęka, gdy myśli, co czuje obecnie zaszczuta pieśniarka. Zupełnie pominęła fakt, że Kozidrak jechała zygzakiem po Warszawie, mając 2 promile alkoholu w organizmie.

Wyobrażam sobie, co teraz czuje Beata. To jest taki moment, gdzie nie do końca można pomóc, a nie wypada się też wychylać. Niezależnie od tego, jaką drogę każdy z nas przechodzi, Beata Kozidrak nadal jest moim idolem i nim pozostanie. To, w jaki sposób ona podejmuje swoje osobiste decyzje poza sceną, to jest jej sprawa, jej prywatne życie, jej wewnętrzne zmagania. Dla mnie Beata Kozidrak zawsze będzie wielką diwą, wielką artystką, wielką kreatorką tych utworów – powiedziała Górniak. (Fakt)

Warto przypomnieć, że Dariusz Krupa, czyli były mąż Edyty Górniak, w 2014 roku spowodował wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym. Był pod wpływem narkotyków. 

logo Tu się dzieje