18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niuch, niuch.. czujecie? To miłość?

Górniak o nocy z Brzozowskim. Było fiku miku?

Wojciech Kozicki
18.08.2021  17:35
Edyta Górniak i Rafał Brzozowski mają romans? Intrygujący wywiad dla Pudelka
Edyta Górniak i Rafał Brzozowski mają romans? Intrygujący wywiad dla Pudelka Fot: TRICOLORS/East News

Czy Rafał Brzozowski i Edyta Górniak mieli romans? Tym pytaniem jeszcze niedawno żyła cała Polska, a niejedna osoba nie mogła zasnąć, myśląc jak bliska była relacja tych gwiazd. „Edzia” postanowiła ujawnić nowe informacje o rzekomym związku z gwiazdorem TVP.

Czy Edyta Górniak i Rafał Brzozowski mieli romans? Czy zdobywczyni drugiego miejsca na Eurowizji i prawie-finalista Eurowizji poczuli do siebie miętę? Diwa ujawniła w rozmowie z Michałem Dziedzicem, że spotkała się niedawno z Brzozowskim na częstochowskim Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej. Spędzili całą noc na rozmowie i „robili różne rzeczy”.

Górniak i Brzozowski jednak mają romans?

Górniak twierdzi, że ma „fajną relację” z pieśniarzem TVP.  Co do słynnych zdjęć z Krupówek, ujawniła, że były nieco zmanipulowane przez tabloidy. Zapewnia, że nie był to samotny i romantyczny spacer z Rafałem. Dodała, że wszystkie ostatnie spotkania miały wesprzeć „Brzozę” energetycznie i pomóc mu poradzić sobie z tsunami hejtu, które niemalże go zmiotło z powierzchni ziemi.

Diwa wciąż pozostaje tajemnicza i nie ujawniła co dokładnie robiła w nocy z Brzozowskim. To pytanie pozostanie bez odpowiedzi niczym odwieczna tajemnica dokąd nocą tupta jeż. Była żona Dariusza Krupy powiedziała jedynie, że „fajnie było”. I tym samym niedawne dementowanie plotek o rzekomym romansie poszło się…

Mamy teraz fajną relację. Pomogłam mu troszeczkę, wsparłam go duchowo i energetycznie. Przy okazji trochę się poznaliśmy. Siedzieliśmy do rana i fajnie było. Różne rzeczy robiliśmy – ujawniła Edyta Górniak. (Pudelek)

Edyta Górniak o nocy z Rafałem Brzozowskim [WIDEO]