18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Edi, Why? Why? Nieee!

Polacy we łzach. Górniak nie zaśpiewa w Sylwestra.

30.12.2021  15:20
Sylwester i pustka zamiast imprezy. Edyta Górniak nie pobogosławi Polski swoim anielskim głosem
Sylwester i pustka zamiast imprezy. Edyta Górniak nie pobogosławi Polski swoim anielskim głosem Fot: Piotr Molecki/East News

Sylwester 2021/2022 w tym roku urządzą dla Polaków Polsat i TVP, a w gwiazdy obrodzi aż strach. Nie możecie się doczekać aż wystąpi Edyta Górniak i zgarnie ogromne pieniądze za śpiewanie coverów? Nie tym razem! Pieśniarka wyjaśniła dlaczego obywatele w sylwestrową noc nie zostaną rozpieszczeni magią jej anielskiego głosu.

Polacy w rozpaczy! Edyta Górniak nie zaśpiewa na ŻADNYM sylwestrze w tym roku! Nikt nie chciał przygarnąć antyszczepionkowej wokalistki? Jak pisze Wirtualna Polska, może i propozycje były, ale „Edi” nie zgodziła się przyjąć żadnej oferty. Portal Jastrząb Post ujawnia, że gwiazda odrzuca intratne propozycje, bo najbliższy czas zamierza poświęcić rodzinie.

Górniak nie zaśpiewa na sylwestrze, bo…

Media przypominają, że Górniak ostatni raz wystąpiła na imprezie sylwestrowej w 2019 roku. Był to koncert dla telewizji TVN w Warszawie. W tym roku ta stacja zrezygnowała z organizacji sylwestra, oddając walkowerem pole konkurencji. A konkurencja przywali z grubej rury!

Górniak w samego sylwestra woli napić się grzańca, niż marznąć na -19 stopniach Celsjusza, śpiewając z playbacku i ryzykując utratą zdrowia na nowy rok, w którym czeka ją kilka dużych projektów – ujawnia informator portalu Jastrząb Post.

Będziemy musieli jakoś dać sobie radę bez Górniak. Na szczęście sylwester w TVP i Polsacie, jeśli chodzi o ilość gwiazd, będzie jak stół wigilijny uginający się pod ciężarem jedzenia. Polsat zaoferuje w Chorzowie występy Danzela i Dr Albana. TVP zapowiada, że w Zakopanem wystąpią Jason Derulo i Enrique Iglesias.Tradycyjnie zaśpiewają też Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk.

Czytaj także