18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Matczyne serce płacze

Górniak przeżywa dramat przez koronawirusa. Nie zobaczy syna w urodziny

25.03.2020  12:11
Górniak przeżywa dramat przez koronawirusa. Nie zobaczy syna w urodziny
Górniak przeżywa dramat przez koronawirusa. Nie zobaczy syna w urodziny Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Edyta Górniak przeżywa prawdziwy, matczyny dramat. Jej syn Allan wkrótce skończy 16 lat, a ona uwięziona na kwarantannie, nie będzie mogła go zobaczyć w tym wyjątkowym dniu.

Edyta Górniak przeżywa bardzo ciężkie chwile. Co prawda udało jej się wrócić z USA do Polski, ale i tak nie zobaczy swojego ukochanego syna w jego 16-te urodziny. Matka rozpacza, ten ważny dzień będzie dla niej wyjątkowo trudny.

Edyta Górniak przeżywa dramat przez koronawirusa

Przez to, że piosenkarka wróciła zza granicy, musi zostać poddana obowiązkowej kwarantannie. Allan ma trzymać od niej z daleka. Ta izolacja obojgu nastręcza trudności, chociaż nastolatek stara się wykazać dojrzałością. 

Edycie jest niezwykle przykro, bo będą to pierwsze urodziny Allanka, których nie spędzą razem! Na pewno połączą się ze sobą przez internet i będą razem chociaż na ekranie komputera

– opowiada Faktowi przyjaciel piosenkarki. 

Edyta Górniak ma z synem wyjątkowo mocną więź. Zaplanowała już, jak wynagrodzić synowi urodziny bez mamy.

Edyta zamierza mu wszystko zrekompensować. Kiedy sytuacja w kraju się unormuje, planuje zabrać Allana na wspólny wyjazd do jednego z ich ulubionych miast nad morzem

- kontynuuje przyjaciel rodziny. 

Obojgu życzymy zdrowia!

Przeczytaj więcej
Komentarze