18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Metryka jej nie tyka

Górniak ujawnia ile ma lat: jestem na Ziemi od 4000 lat

Wojciech Kozicki
25.10.2022  17:56
Górniak ujawnia ile ma lat: jestem na Ziemi od 4000 lat
Górniak ujawnia ile ma lat: jestem na Ziemi od 4000 lat Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Edyta Górniak znów ostro przedawkowała kolorowy wiatr? Czas na kolejne wypowiedzi o Halloween i duchowości. Wiecie ile lat ma Edyta Górniak? Okazuje się, że jest na Ziemi od 4000 lat. I chociaż tyle czasu minęło, to dalej nie poszła po rozum do głowy?

Edyta Górniak to niegdyś wielkie przeboje i genialne teksty piosenek. Dziś to kosmici, teorie spiskowe, ezoteryka i antyszczepionkowcy. Obecnie pieśniarka przebywa w Dubaju, ale znalazła czas, by zorganizować Q&A dla swoich fanów w mediach społecznościowych. Wyznała, że jest na Ziemi od tysięcy lat i miała różne wcielenia.

Ile lat ma Edyta Górniak? Dlaczego Halloween jest złe?

Ile lat ma Edyta Górniak? Wcale nie 49 tak jak wam się wydaje! Jurorka „The Voice of Poland” ujawniła, że jest na planecie w różnych wcieleniach od 4000 lat!

Poprosiłam o aktywację wyłącznie nabytych umiejętności i wiedzy, bez aktywacji pamięci zdarzeń. Na Ziemi jestem od 4000 lat, mierząc czasem linearnym – opowiedziała Edyta Górniak.

Przy okazji diwa polskiej piosenki znów wypowiedziała się o Halloween. Po raz kolejny jest bardzo przeciwna celebrowaniu amerykańskiego święta.

Zawsze wszystko co symbolizuje krew, cierpienie, strach, tzw. śmierć - otwiera zaproszenie dla przestrzeni niskich lub bardzo niskich wibracji. Dla dziwnych lub ciężkich okoliczności lub odczuć... Nie od razu. I to zmyla ludzi, bo nie łączą zdarzeń. To trochę jak nieświadoma i bardzo niebezpieczna zabawa w wywoływanie duchów i zaproszenie ich do swojego życia i do swojego domu... Nawiedzony dom bardzo ciężko uwolnić. Ale możesz zawsze zaryzykować – ostrzega Edyta Górniak.
Czytaj także