18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Grzegorz Braun byłby dumny

Górniak wywołała skandal! Koronosceptyczny obłęd?

Wojciech Kozicki
23.08.2021  16:22
Górniak o noszeniu maseczek. Oszalała czy zwariowała?
Górniak o noszeniu maseczek. Oszalała czy zwariowała? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Edyta Górniak to mistyczna koronosceptyczka, która w wolnych chwilach rozmawia z kosmitami, a pomiędzy koncertami ochoczo walczy z covidową propagandą. Tym razem wywołała skandal podczas wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie. Czy jest przeciwko noszeniu maseczek?

Edyta Górniak jest koronosceptyczna do bólu. Niedawno twierdziła, że pandemia to kłamstwo, w szpitalach zamiast chorych leżą statyści. Tym razem, podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie, opublikowała kontrowersyjne nagranie zza kulis. Diwa pochwaliła się jak z dumą zrywa plakat nakazujący noszenie maseczek ochronnych na terenie imprezy.

Górniak o noszeniu maseczek. Jeszcze poglądy, czy już fiksum-dyrdum?

„Edzia” chyba nieco zmiękła, gdy uderzyła w nią fala hejtu w internecie. Opublikowała na InstaStories specjalny wpis, w którym przyznała, że plakat zerwała, ale nie ma nic przeciwko noszeniu maseczek.  Ich zwolennicy i przeciwnicy powinni egzystować obok siebie bez konfliktów. Jeśli chodzi o skuteczność maseczek i ich wpływ na zdrowie, zaapelowała o powoływania się na raporty biologów, alergologów, naukowców i profesorów medycyny z całego świata.

Skrytykowała też media, które opisały jak zerwała plakat. Jej zdaniem, sieją zamęt, a powinny uczyć akceptacji.

Witam, cieszę się, że chcecie rozpocząć nową politykę współpracy i pytacie mnie o zdanie. Niech każdy żyje w swojej prawdzie. Kto ufa, że segregacja go chroni, niech nosi maski, kto ufa w zdrowy tryb życia, niech nie nosi – oświadczyła Edyta Górniak.

Edyta Górniak walczy z nakazem noszenia maseczek. Wciąż nie wierzy w pandemię?
Edyta Górniak walczy z nakazem noszenia maseczek. Wciąż nie wierzy w pandemię? Fot: Instagram
Edyta Górniak walczy z nakazem noszenia maseczek. Wciąż nie wierzy w pandemię?
Edyta Górniak walczy z nakazem noszenia maseczek. Wciąż nie wierzy w pandemię? Fot: Instagram