18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A fani się martwią

Grabowski drastycznie schudł. Skomentował to jak Ferdek Kiepski

12.09.2019  20:12
Grabowski drastycznie schudł. Skomentował to jak Ferdek Kiepski
Grabowski drastycznie schudł. Skomentował to jak Ferdek Kiepski Fot: MACIEJ KULCZYNSKI/East News

Andrzej Grabowski drastycznie schudł. Fani się martwią, ale aktor nie traci poczucia humoru i komentuje sprawę... zupełnie jak Ferdek Kiepski. 

Andrzej Grabowski ma za sobą ciężki czas. Aktor nie tak dawno się rozwiódł, co mocno odcisnęło się na jego formie. Pojawiły się nawet pogłoski o depresji artysty. Fani się martwią, a on komentuje sprawę... zupełnie jak grana przez niego postać!

Grabowski mówi jak Ferdek Kiepski

Grabowski miał ogromną motywację, żeby zrzucić nadwagę, która od lat mu towarzyszyła. Lekarze ostrzegali go bowiem, że obciążenia nie wytrzymają jego endoprotezy, a tym samym mogło go czekać nawet kalectwo.

Aktor schudł więc drastycznie, a jego fani obawiali się, że stoi za tym coś więcej niż duża motywacja i samozaparcie. Całą sprawę postanowił skomentować artysta i zrobił to w stylu... Ferdynanda Kiepskiego.

Jak śpiewał kiedyś Młynarski: "mniej żreć" i człowiek po prostu chudnie - zdradził Grabowski.

Wiadomo, że dieta Grabowskiego jest aktualnie dość restrykcyjna. Artysta je dużo zielonych warzyw, ryb, chudego mięsa, a także musi unikać potraw, które były smażone.

Gratulujemy samozaparcia. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej