18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani we łzach

Grażyna Torbicka OPUŚCI POLSKĘ?! Zamieszka w Mediolanie

20.03.2022  11:31
Grażyna Torbicka wyjedzie z Polski?!
Grażyna Torbicka wyjedzie z Polski?! Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Grażyna Torbicka jest ze swoim mężem już 40 lat i para dalej kocha się na zabój. Nic dziwnego, że dla niego rozważa nawet wyjazd z ukochanej Polski do przepięknego Mediolanu.

Grażyna Torbicka jest żelazną damą polskiej telewizji. Prezenterka od lat nie zmienia swojego wizerunku i sposobu prowadzenia programów. To cenią jej fani, którzy darzą dziennikarkę wielką sympatią i sentymentem.

Od wielu lat niezaprzeczalny talent Grażyny Torbickiej ratuje niejedną telewizyjną galę. Jej ciepły głos, wielka uroda i mądre spojrzenie robią robotę, a której prezenterki młodego pokolenia mogą co najwyżej pomarzyć. 

Grażyna Torbicka wyjedzie z Polski?!

Okazuje się jednak, że już wkrótce życie Grażyny Torbickiej może ulec wielkiej i poważnej zmianie. Prezenterka stoi przed wyborem, który zatrzęsie sercami jej najwierniejszych fanów - niedługo może wyjechać z Polski! Wszystko przez ofertę pracy, jaką otrzymał ukochany mąż Grażyny Torbickiej.

Grażyna Torbicka jest ze swoim mężem już 40 lat i para dalej kocha się na zabój. Jej ukochany Adam jest lekarzem i chociaż zawody tej dwójki są od siebie niebywale odległe, para zawsze się w nich wspierała. Nic więc dziwnego, że kiedy mąż Torbickiej otrzymał wielką szansę, ta nie wahała się długo.

Mąż polskiej dziennikarki miał otrzymać propozycję pracy w Mediolanie. Jako ceniony kardiolog byłby tam bardzo cennym, medycznym nabytkiem. Praca ta byłaby ofertą na stałe, więc wiązałoby się to z koniecznością zamieszkania w tym mieście.

"Na razie Adam akceptuje tylko wykłady i krótkie wyjazdy. Chce jak najwięcej być na miejscu, poza pracą też. Zajmuje się zdrowiem członków swojej rodziny i mamy Grażyny, Krystyny Loski. To dla niego najważniejsze" - mówił informator magazynu "Świat i Ludzie".

Tym razem jednak Torbicki naprawdę poważnie myśli o przyjęciu oferty kliniki kardiologicznej Monzino, w której jakiś czas temu odbywał roczny staż. Zważywszy na fakt, że również Grażyna kilkukrotnie zapewniała, że bardzo kocha Włochy, jest bardzo możliwe, że para istotnie wyprowadzi się z Polski. 

Mój mąż jest wspaniałym człowiekiem. Jestem w nim wciąż zakochana. Kocham Włochy, kraj, ludzi, kuchnię. Zawsze chętnie tam wracam

- mówiła jakiś czas temu Grażyna Torbicka.

W nadchodzącym czasie zapewne dowiemy się, jaka jest ostateczna decyzja pary.