18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczeni?

Grażyna Torbicka SZATYNKĄ. Nawet jej sobie nie wyobrażacie

07.10.2021  11:59
Grażyna Torbicka i jej sekret
Grażyna Torbicka i jej sekret Fot: Pawel Wodzynski/East News

Grażyna Torbicka od lat pozostaje blondwłosą pięknością, która z wielką klasą prowadzi rozmaite gale na antenie polskiej telewizji. Nie zawsze tak wyglądała! Prezenterka w sieci zaprezentowała fotografię, na której... jest szatynką.

Grażyna Torbicka jest żelazną damą polskiej telewizji. Prezenterka ma jedną, prostą zasadę — od lat nie zmienia swojego wizerunku. Teraz jej wiernym fanom zebrało się na wspomnienia, które niejedną osobę zaskoczą. Nie zawsze dziennikarka była blondynką.

Grażyna Torbicka od zawsze kojarzy nam się z jasnowłosą pięknością z telewizji. Prezenterka jest wierna swojemu stylowi, ale mało kto wie, że blond nie ma nic wspólnego z jej naturalnym kolorem włosów.

Grażyna Torbicka jako szatynka

Naturalnie Grażyna Torbicka jest szatynką. Dostrzec można to jedynie na zdjęciach z młodości, którymi gwiazda nie chwali się zbyt często. Czasem jednak jej wiernym fanom wyraźnie zbiera się na wspomnienia.

Na Instagramie, który prowadzi fanclub Grażyny Torbickiej, pojawiło się zdjęcie prezenterki z czasów młodości. Trzeba przyznać, że poza wyjątkową urodą było w niej wiele dziewczęcości, którą zachowała do dziś.

Dla wielu osób, które nie znały Grażyny Torbickiej w czasach jej młodości, taka fotografia może być dużym zaskoczeniem. Trzeba jednak przyznać, że w obu wydaniach - ciemnowłosym i jasnowłosym - prezenterka prezentuje się zachwycająco. Też macie takie wrażenie?

Czytaj także
Przeczytaj więcej