18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękność!

Grażyna Torbicka i jej wielki sekret. Fani w szoku

31.07.2020  13:36
Grażyna Torbicka i jej wielki sekret. Fani w szoku
Grażyna Torbicka i jej wielki sekret. Fani w szoku Fot: Instagram/grazynatorbicka

Grażyna Torbicka jest żelazną damą polskiej telewizji. Prezenterka od lat nie zmienia swojego wizerunku. Teraz jej wiernym fanom zebrało się na wspomnienia, które niejedną osobę zaskoczą.

Grażyna Torbicka od zawsze kojarzy nam się z piękną blondynką z telewizji. Prezenterka jest wierna swojemu stylowi od lat, ale mało kto wie, że blond nie ma nic wspólnego z jej naturalnym kolorem włosów.

Grażyna Torbicka na zachwycającej fotografii

Naturalnie Grażyna Torbicka jest szatynką. Dostrzec można to jedynie na zdjęciach z młodości, którymi gwiazda nie chwali się zbyt często. Ostatnio jednak jej wiernym fanom wyraźnie zebrało się na wspomnienia.

Na Instagramie, który prowadzi fanclub Grażyny Torbickiej, pojawiło się zdjęcie prezenterki z czasów młodości. Trzeba przyznać, że poza wyjątkową urodą było w niej wiele dziewczęcości, którą zachowała do dziś.

Dla wielu osób, które nie znały Grażyny Torbickiej w czasach jej młodości - taka fotografia może być dużym zaskoczeniem. Trzeba jednak przyznać, że w obu wydaniach - ciemnowłosym i jasnowłosym - prezenterka prezentuje się zachwycająco.

Przeczytaj więcej
Komentarze