18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie poznamy jej w "Na Wspólnej"?

Grażyna Wolszczak cierpi. Powikłania po COVID-19!

Wojciech Kozicki
26.04.2021  16:04
articles_double  Wolszczak łysieje po koronawirusie! Włos się jeży na głowie!
articles_double Wolszczak łysieje po koronawirusie! Włos się jeży na głowie! Fot: VIPHOTO/East News

Grażyna Wolszczak, znana ze scen nago w Wiedźminie, przeżywa dramat. Dopadły ją potworne powikłania po COVID-19 i wkrótce możecie jej dosłownie NIE POZNAĆ w nowych odcinkach „Na Wspólnej”. Gwiazda łysieje po koronawirusie!

Czy Grażyna Wolszczak w serialu „Na Wspólnej” wkrótce będzie nie do odróżnienia od Waldemara Obłozy? Piękna aktorka pod koniec ubiegłego roku przeszła zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Dotknęły ją dramatyczne skutki uboczne i cierpi na „pocovidowe wypadanie włosów”. Filmowa czarodziejka Yennefer walczy, by nie wyłysieć!

Wolszczak łysieje po koronawirusie! Włos się jeży na głowie!

Jak wyznała Grażyna Wolszczak na Instagramie, po koronawirusie dopadło ją wypadanie włosów i łysienie. Aktorka zareagowała jednak błyskawicznie i skuteczna okazała się mezoterapia. Zastosowała też wcierki do włosów i suplementy, a finalnie udało się uratować włosy i nie będzie musiała zatrudnić się jako dublerka Waldemara Obłozy.

Przy okazji zareklamowała pewnego fryzjera…

Walczyłam dzielnie z pocvidowym wypadaniem włosów: seria mezoterapii,  suplementy, wcierki przeróżne. Nie wyłysiałem więc do zera, włosy przestały wypadać uff, nowe rosną, ale mają dopiero 2 cm... I tu najlepszy fryzjer na świecie decyduje: „Czas na zmianę! Jesteśmy razem już 20 lat - uczcijmy tę rocznicę metmorfozą!” Dwa razy nie musiał powtarzać!!!! Kocham! – napisała Grażyna Wolszczak na Instagramie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej