18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Katastrofa w czyjejś głowie

Sprofanowali grób Królikowskiego. "Smoleńsk ludobójstwo"

10.05.2022  14:22
Grób Pawła Królikowskiego wplątany w "zamach smoleński". Ktoś bezcześci groby sławnych ludzi na Powązkach
Grób Pawła Królikowskiego wplątany w "zamach smoleński". Ktoś bezcześci groby sławnych ludzi na Powązkach Fot: AGENCJA SE/East News

Aktor Paweł Królikowski dręczony po śmierci przez zwolenników teorii spiskowych dotyczących zamachu w Smoleńsku. Cmentarz Powązkowski w Warszawie miał być dla niego miejscem spokojnego wiecznego snu, ale ktoś postanowił wykorzystać grób Pawła Królikowskiego w niecnych celach. Dlaczego ktoś profanuje groby sławnych Polaków w Warszawie?

Skandal na Powązkach w Warszawie. Nieznani sprawcy zbezcześcili grób Pawła Królikowskiego w Alei Zasłużonych na Powązkach Wojskowych. Jak podają media, ktoś zostawił na nagrobku kartkę z informacją o „zbrodni smoleńskiej”. Jak donosi „Super Express”, tego typu wiadomości znalazły się także na grobach innych sławnych i zasłużonych Polaków.

Grób Pawła Królikowskiego i „zamach w Smoleńsku”

Jak podaje SE.pl, ktoś zostawia na grobach pod zniczami wiadomości, w których twierdzi, iż katastrofa smoleńska z 10 kwietnia 2010 r. to "zbrodnia i ludobójstwo". Tego typu „liściki” podobno można było znaleźć na grobach Ireny Szewińskiej, Emila Karewicza czy osobistego lekarza prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, doktora Wojciecha Lubińskiego.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 w wieku 58 lat. Gwiazdor serialu "Ranczo" ostał pośmiertnie odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej.

10 kwietnia 2010 r. na Smoleńskiem to zaplanowana zbrodnia bez kary. Męczennicy za grobów wołają o prawdę i karę! Męczennicy wylali morze krwi a morze łez popłynęło od najbliższych Polaków w ciągu 8 lat. Niestety są idioci i kanalie, które nadal powielają ohydne kłamstwa i szyderstwa. Dlaczego zdrajcy, szydercy, bestie, które znają całą prawdę o potwornym zamachu z 10 kwietnia 2010 r. przygotowały ludobójstwo nad Smoleńskiem – wypisuje ktoś na kartach, które zostawia na grobach na Powązkach. („Super Express”)

Czytaj także