18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znicze i kwiaty dla gwiazdy

Grób Przybylskiej po Wszystkich Świętych. "Ania jest wzruszona"

Wojciech Kozicki
02.11.2022  09:25
Grób Anny Przybylskiej w dniu Wszystkich Świętych 1 listopada
Grób Anny Przybylskiej w dniu Wszystkich Świętych 1 listopada Fot: AGENCJA SE/East News

I po Wszystkich Świętych. Zdjęcia cmentarzy pokazują, że 1 listopada Polacy tłumnie ruszyli zapalać znicze… i to nie tylko na grobach swoich najbliższych, ale też na grobach gwiazd. Grób Anny Przybylskiej zamienił się w morze światła!

Anna Przybylska pewnie w niebie uśmiecha się i płacze ze wzruszenia. Polacy przy okazji Wszystkich Świętych tłumnie odwiedzili jej grób i zapalili mnóstwo zniszczy. Jarosław Bieniuk oraz siostra zmarłej aktorki, Agnieszka Kubera, pokazali zdjęcie grobu Anny Przybylskiej. Miejsce spoczynku gwiazdy „Złotopolskich” i „Kariery Nikosia Dyzmy” pięknie utonęło w ciepłym świetle zniczy.

Grób Anny Przybylskiej. Cud pamięci na Wszystkich Świętych

Tłumy fanów Anny Przybylskiej odwiedziło pomnik aktorki na cmentarzu w Gdyni-Oksywiu. Gwiazda spoczywa tam z ojcem Bogdanem Przybylskim.

Jestem pewna, że Ania jest wzruszona - napisała Agnieszka Kubera.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po długiej walce z nowotworem trzustki. Miała wówczas 35 lat. Obecnie w kinach można oglądać film „Ania” o Annie Przybylskiej. Opinie i recenzje są bardzo pozytywne, a produkcja bije kinowe rekordy popularności.

Grób Anny Przybylskiej w dniu Wszystkich Świętych 1 listopada
Grób Anny Przybylskiej w dniu Wszystkich Świętych 1 listopada Fot: Instagram
Czytaj także