18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani się z tym nie pogodzą!

Gwiazda odchodzi z „Twoja twarz brzmi znajomo”. To koniec

21.01.2022  15:12
Gromee odchodzi z „Twoja twarz brzmi znajomo”
Gromee odchodzi z „Twoja twarz brzmi znajomo” Fot: Pawel Wodzynski/East News

Nowa edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo” sypie się jak domek z kart. Najpierw dowiedzieliśmy się, że z powodu koronawirusa opóźniona zostanie realizacja nowych odcinków. Teraz fani programu zalali się łzami, ponieważ skład jury czekają zmiany. Gromee odchodzi z show!

„Twoja twarz brzmi znajomo” będzie nie do poznania? Po pierwsze, pandemia COVID-19 podobno zmusiła Polsat do opóźnienia realizacji nowych odcinków, w których zobaczymy m.in. Viki Gabor. Na tym jednak nie koniec kłopotów. Skład jury uległ zmianie. Odszedł Gromee, czyli polski kowboj konsolety. Kto go zastąpi?

Gromee odchodzi z „Twoja twarz brzmi znajomo”

Gromee wyjaśnił, że po prostu nie ma czasu na „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wkrótce czeka go poród trzeciego dziecka i chciałby skupić się na rodzinie. Musi także poświęcić czas na budowanie nowego studia nagraniowego, w którym będzie płodził kolejne przeboje.

Czas nie jest z gumy i sztywne terminy nie pozwalają mi uczestniczyć dalej jako juror show. Praca w studiu, budowa nowego miejsca do produkcji muzyki, ale co najważniejsze dla mnie - Rodzina. Właśnie teraz w okresie nagrań do 16. edycji TTBZ spodziewamy się trzeciego członka Rodziny. Resumując mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Chcę spędzić każdą możliwą chwilę z Sarą, Franiem i Helenką, czekając na narodziny – ogłosił Gromee.

16. edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo” zapowiada się emocjonująco. W nowych odcinkach zobaczymy m.in. Karolinę Pisarek, Viki Gabor, Annę Jurksztowicz, Patryka Cebulskiego, Macieja Radla, Anię Rusowicz, Andrzeja Kozłowskiego oraz Danzela. Czy to wystarczy osłodzić fanom stratę członka jury?

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to dla mnie show tworzone z piękna, uśmiechu, szczerości i kreatywności. Wszystko ze wspaniałą ekipą! Mam na myśli Artystów na scenie, ale także wspaniałe grono Jury. W moim sercu jest też cała ekipa produkcyjna! Profesjonalizm i jakość, a jednocześnie pasja i radość - tak wyglądał dla mnie ten program. Dziękuję Wam wszystkim za niezapomniane chwile! Dziękuję również Wam, moim fanom - za masę wiadomości, komentarzy i ogromne wsparcie, jakie okazywaliście mi po każdym odcinku  - pożegnał się Gromee.