18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykra wiadomość

Markowski już nie zaśpiewa. Pogorszył się jego stan zdrowia

Bartłomiej Ciepielewski
28.04.2021  08:33
Grzegorz Markowski rezygnuje z koncertowania
Grzegorz Markowski rezygnuje z koncertowania Fot: Mateusz Ochocki/KFP/REPORTER

Grzegorz Markowski opublikował na Facebooku poruszającą informację. Lider Perfectu przyznał, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. To koniec jego koncertów.

Wzruszający wpis pojawił się na profilu córki Grzegorza Markowskiego, Patrycji Markowskiej. Muzyk przyznał, że po zakończeniu pandemii już nigdy nie zaśpiewa wspólnie z zespołem „Perfect”.

Gdy z chłopakami żegnaliśmy się z wami, obiecaliśmy  zagrać serię koncertów kończących nasze wspólne  perfectowe granie. I to był super plan. Perspektywa, że robi się coś ostatni raz, jest bardzo kusząca. To było przed pandemią. Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie, to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć - napisał muzyk.

Markowski przyznał wprost, że jego nieobecność na próbach zespołu spowodowana jest złym stanem zdrowia. Jak twierdzi, bez regularnych spotkań i ćwiczeń, występy nie mogą spełnić jego oczekiwań.

Grzegorz Markowski kończy karierę

Lider „Perfectu” zapowiedział, że chce osobiście pożegnać się z fanami, jednak nie ujawnia, kiedy to nastąpi.

Z ciężkim sercem chcę was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla was, tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja. Kłaniam się Wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny… - dodał na koniec artysta.

Grzegorz Markowski od ponad 40 lat występował z zespołem "Perfect". Jego hity takie jak "Wszystko ma swój czas", "Niewiele ci mogę dać", "Nie płacz Ewka" zna prawie każdy z nas.