18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niepokojące zdjęcie z córką

Markowski odwołał koncerty. Z jego zdrowiem nie jest perfect

Wojciech Kozicki
26.10.2022  18:27
Grzegorz Markowski odwołał koncerty. Z jego zdrowiem nie jest perfect
Grzegorz Markowski odwołał koncerty. Z jego zdrowiem nie jest perfect Fot: WOJCIECH STRóżykREPORTER

Grzegorz Markowski z zespołu Perfect odwołuje koncerty. Powodem ma być zły stan zdrowia wokalisty. Czy legenda polskiej sceny rockowej ukrywa chorobę przed fanami? Co się dzieje z Markowskim?

Fani zespołu Perfect cali w nerwach! Ponad rok temu, za pośrednictwem mediów społecznościowych, Grzegorz Markowski poinformował, że nie wyruszy w tournée z okazji 40-lecia zespołu Perfect. Podobno to kiepski stan zdrowia skłonił go do odwołania koncertów. Już jakiś czas temu management muzyka odwoływał jego występy, bo artysta podobno nie mógł dać z siebie wszystkiego na scenie i zagrać tak wiele koncertów jak zaplanował. Miał się pojawiać na mniejszych koncertach, ale…

Grzegorz Markowski wie kiedy ze sceny zejść? Niepokojące zdjęcie

Jak podaje Radio ZET, fani doszukali się niepokojącego szczegółu na zdjęciu Grzegorza z Patrycją Markowską. Papieros! Podejrzewają, że to właśnie uzależnienie od papierosów sprawia, że jest w złej formie i nie jest w stanie fizycznie wytrzymać dużych koncertów.

Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja. Kłaniam się Wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny..- pisał ponad rok temu Grzegorz Markowski.

Fani mają nadzieję, że Grzegorz Markowski rzuci papierosy i odbuduje formę, by dokończyć pożegnalną trasę koncertową. Nadzieja jednak gaśnie, bo niedawno Patrycja Markowska wyznała, że „tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać”.

A może wziął sobie do serca tekst „trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym”?

logo Tu się dzieje