18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki żal

Dramat gwiazdora TVN. Grzegorz Miecugow przeżył horror w ostatnich dniach życia

27.08.2021  15:01
Grzegorz Miecugow odszedł 4 lata temu
Grzegorz Miecugow odszedł 4 lata temu Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Grzegorz Miecugow był cenionym dziennikarzem TVN. Jego ostatnie chwile, o których teraz opowiada przyjaciel, były przerażająco smutne. Gwiazdor telewizji przegrał długą walkę z rakiem.

Grzegorz Miecugow zmarł 26 sierpnia 2017 roku, przegrywając walkę z rakiem. Z uwagi na minioną czwartą rocznicę śmierci jego bliski przyjaciel opowiedział, jak wyglądały ostatnie chwile dziennikarza telewizji TVN.

Grzegorz Miecugow odszedł sześć lat po poznaniu przerażającej diagnozy. Znany gwiazdor zmagał się z rakiem płuc. W momencie, w którym zaczął odkasływać krew, wiedział już, że nie ma dla niego nadziei. 

Ostatnie chwile Grzegorza Miecugowa

W dniu śmierci kilka godzin przed odejściem usiłował skontaktować się ze swoim najlepszym przyjacielem i współpracownikiem. To właśnie on ujawnił, jak wyglądały ostatnie momenty jego życia.

Raz było lepiej, raz było gorzej. Dzisiaj to było straszne. Nie wiem, czy powinienem takie rzeczy mówić. (...) Grzegorz o 10:00 próbował nawiązać kontakt. Jeszcze o 10:00 mówił, a potem ta straszna choroba zabrała go w ciągu dosłownie kilku godzin

- mówił w 2017 roku Tomasz Sianecki, dziennikarz TVN24.

"On był dziennikarzem. To nie było uprawianie polityki, co czasami się zdarza wśród kolegów dziennikarzy. On po prostu zajmował się dziennikarstwem. A w jaki sposób się tym zajmował, już państwo pewnie najlepiej ocenią i oceniali przez te wszystkie lata" - wspomina przyjaciel Miecugowa. 

Ta rana dalej pozostaje niezabliźniona.