18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Gwiazda Big Brother walczy z rakiem. Przerażające zdjęcie ze szpitala

13.10.2020  16:40
Gwiazda Big Brother ma nowotwór
Gwiazda Big Brother ma nowotwór Fot: Beata Zawadzka/East News

Gwiazda Big Brother walczy z nowotworem. Natalia Dawidowska na swoim profilu na Instagramie podzieliła się przerażającym zdjęciem z radioterapii. W całej tej tragicznej sytuacji trzyma się wyjątkowo mocno pozytywnego nastawienia.

Gwiazda programu Big Brother, Natalia Dawidowska walczy z rakiem. Uczestniczka drugiej edycji telewizyjnego show, która na wizji była niesamowicie charakterystyczna - przechodzi teraz niebywale trudne chwile, ale stara się przy tym nie tracić optymizmu, tylko śmiało i z ogromną odwagą patrzeć w przyszłość.

Natalia Dawidowska pochodzi z Rumunii i wzięła udział w programie Big Brother w roku 2019. Uwagę widzów przykuły jej krótkie włosy i męski sposób bycia oraz ubioru. Kobiecie nigdy nie przeszkadzało to, że bywała mylona z płcią przeciwną. W kultowym show telewizyjnym Natalia otwarcie przyznawała, że jest lesbijką.

Gwiazda Big Brother ma nowotwór

Kiedy Natalia Dawidowska opuściła program Big Brother - przez jakiś czas było o niej zupełnie cicho. Kobieta starała się być jednak aktywna na swoich mediach społecznościowych, by utrzymywać kontakt z osobami, których sympatię zdobyła biorąc udział w programie Big Brother.

Niestety, niedawno na jej Instagramie pojawiła się wyjątkowo smutna informacja. Jak się okazuje, Natalia walczy z nowotworem piersi. O swoim złym stanie gwiazda dowiedziała się 1 października i niezwłocznie zaczęła działać.

Podchodzę do tego w sposób bardzo spokojny. Wiem, że najlepszym wyjściem z takiej sytuacji, to jest po prostu spokój. (...) Żyjemy dla kogoś, ja mam naprawdę kochającą mnie rodzinę, wielu znajomych

- przyznała.

Dodatkowo gwiazda programu Big Brother podzieliła się z fanami bardzo obrazowym zdjęciem ze szpitala, na którym widzimy jeden z koniecznych do wyzdrowienia zabiegów.

W komentarzach Natalia otrzymała morze wsparcia i ciepłych słów.

Natalia wygrasz, wiele wygrało i Ty też będziesz między nimi. Trzymaj się jutro dzielnie. Jestem z Tobą 

- czytamy.

Redakcja Planety również trzyma kciuki za szybki powrót do zdrowia!