18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała z nim pełne ręce roboty

Gwiazda Big Brothera nago. Pokazał swój mały korkociąg

Wojciech Kozicki
18.04.2020  10:13
Uczestnik Big Brothera Nago - Kamil Lemieszewski przesadza?
Uczestnik Big Brothera Nago - Kamil Lemieszewski przesadza? Fot: Instagram/bigbrother.tvn7

Gwiazda „Big Brothera” pokazała się zupełnie nago! Tym razem bez ubrania zaprezentował się kontrowersyjny uczestnik drugiej edycji reality show. Kamil Lemieszewski na Instagramie wrzucił kontrowersyjne zdjęcie z winem i nagim kroczem, które ledwo zasłania kobieca ręka z korkociągiem

Druga edycja programu „Big Brother” przeszła do historii, a uczestnicy reality show zniknęli w mroku zapomnienia. Niektórzy desperacko walczą jednak o popularność i są gotowi nawet pokazać się nago, by o sobie przypomnieć.

Kamil Lemieszewski od samego początku budził skrajne emocje, a do afery z jego udziałem szokowały widzów „Big Brothera”. Tym razem celebryta zaprezentował się nago na Instagramie z winem i korkociągiem zasłaniającym genitalia. Na drugim zdjęciu również jest w negliżu, a pewne blondwłosa dama, sądząc z podpisu fotki, ma pełne ręce roboty...

Zebrało mu się na wspomnienia? Fotka została zrobiona 3 lata temu dla amerykańskiego magazynu. Sądząc po komentarzach, nadal budzi jednak wielkie emocje, a niektórzy apelują, by się opanował, bo to już pornografia!

Często, żeby napić się dobrego wina potrzebujemy równie dobrego korkociągu- podpisał zdjęcie Lemieszewski.