18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wracaj do zdrowia!

Gwiazda "Big Brothera" walczy z rakiem. Przekazała nowe wieści

Bartłomiej Ciepielewski
16.05.2021  11:49
Natalia Dawidowska od kilku miesięcy walczy z rakiem
Natalia Dawidowska od kilku miesięcy walczy z rakiem Fot: Natalia Dawidowska / Instagram

Natalia Dawidowska była jedną z najbardziej wyróżniających się gwiazd polskiej edycji "Big Brothera". Niestety, rozwój jej telewizyjnej kariery przerwała szokująca diagnoza. Uczestniczka kultowego show od kilku miesięcy walczy z nowotworem piersi. Kilka dni temu przyjęła ostatnią dawkę chemioterapii.

Widzowie "Big Brothera" pamiętają Natalię Dawidowską jako jedną z najbardziej przebojowych i wyróżniających się uczestniczek popularnego show. Po zakończeniu drugiej edycji programu 30-latka zapadła się pod ziemię. Po kilku miesiącach ciszy okazało się, że toczy walkę z rakiem piersi.

Natalia Dawidowska kończy chemioterapię

Dawidowska po usłyszeniu diagnozy nie załamała się, stawiając czoła poważnej chorobie. Po konsultacji z lekarzami podjęła decyzję o zabiegu podwójnej mastektomii. Leczenie dodatkowo uzupełniała chemioterapia. 13 maja przyjęła ostatnią, planowaną dawkę.

Ja tak naprawdę miałam, mam duże szczęście, że mi się udało w taki sposób po prostu przejść, że doszło w przeciągu jednego miesiąca do zrobienia wszystkich badań, do zrobienia operacji i w chwili obecnej mogę siedzieć, bo prawda jest taka, że kto wie... - poinformowała Dawidowska.

Sytuacja Natalii Dawidowskiej była dodatkowo utrudniona przez pandemię. Kobieta nie mogła spotkać się z bliskimi, przez co trudne miesiące spędzała samotnie. Obecnie przyznaje, że czeka na zregenerowanie sił, by wrócić do Polski i spotkać się z rodziną.