18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękno boli

Gwiazda Fame MMA o operacji plastycznej: "Rozpruwają mi się sutki"

24.06.2020  12:01
Gwiazda Fame MMA o operacji plastycznej: "Rozpruwają mi się sutki"
Gwiazda Fame MMA o operacji plastycznej: "Rozpruwają mi się sutki" Fot: Karol Makurat/REPORTER

Gwiazda Fame MMA postanowiła po raz kolejny poprawić urodę. W tym celu poszła pod nóż chirurga plastycznego i teraz skarży się na pooperacyjny ból.

Gwiazda Fame MMA, która do show-biznesu weszła upijając się do nieprzytomności w Warsaw Shore - Ewelona, zaczęła teraz przygodę z poprawianiem wyglądu. 25-letnia dziewczyna w ogóle nie przypomina już dawnej siebie.

Gwiazda Fame MMA poszła pod nóż

Aby otrzymać efekt totalnej metamorfozy, musiała poddać się niezliczonym zabiegom. Ostatnio postawiła na lifting i powiększenie piersi. Ból, którego doznała po operacji bardzo ją zaskoczył. Kobieta czuje się tragicznie.

No hej kochani, jak widzicie - żyję, chociaż nie ukrywam, że jest słabo. Bolą mnie piersi, nie biorę leków przeciwbólowych, boli mnie cały brzuch, przez co też mam problemy z jedzeniem

- wyjawiła Ewelona.

No jest ciężko, jest ciężko, naprawdę. Mam tylko nadzieję, że ten ból minie. Podobno po pierwszym tygodniu jest dużo lepiej, więc czekam, naprawdę czekam. Ogromny ból czuję na przykład przy wstawaniu. Mam wrażenie, że po prostu pękają mi wszystkie szwy i rozpruwają mi się sutki. Nie mogę się nawet śmiać, bo mnie wszystko tak ciągnie. Zdaję sobie też sprawę, że ja miałam dużo poważniejszą operację niż tylko wkładanie implantów, stąd to wszystko

- kontynuowała na Instagramie. 

Jakbym miała się dać pokroić jeszcze raz, to z pewnością bym to zrobiła

- podsumowała z dumą.

Współczujecie Ewelonie bólu i podobnie jak ona sądzicie, że było warto?

logo Tu się dzieje