18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość na zabój

Gwiazda Love Island chciała zabić swojego chłopaka

Wojciech Kozicki
27.12.2019  20:55
Wyspa Miłości to nie tylko seks...gwiazda chciała zabić partnera
Wyspa Miłości to nie tylko seks...gwiazda chciała zabić partnera Fot: Instagram

„Love Island” to patologia na całego. To już nie tylko seks, ale także… krwawa przemoc. Gospodyni brytyjskiej edycji programu „Wyspa Miłości” zmasakrowała swojego partnera i próbowała go zabić!

Caroline Flack, która prowadziła w Wielkiej Brytanii program „Love Island”, została oskarżona o brutalną napaść na swojego chłopaka, gdy na początku grudnia pokłócili się w Londynie. Policjanci zeznali, że ich mieszkanie „wyglądało jak z horroru”, a tenisista Lewis Burton miał zakrwawioną twarz. To on wezwał policję i mówił przez telefon, że celebrytka pobiła go, rozbiła mu głowę lampą i próbowała go zamordować.

Moja dziewczyna zwariowała. Niszczy wszysttko w mieszkaniu, mam rozwaloną głowę - mówił Burton dzwoniąc na  numer alarmowy 999. (thesun.co.uk)

40-letnia Flack nie przyznała się do winy i po wpłaceniu kaucji wyszła na wolność. Proces celebrytki ma ruszyć w marcu. Jak na razie stacja telewizyjna zdecydowała, że kobieta nie poprowadzi szóstej edycji „Love Island”, a jej miejsce zajmie Laura Whitmore. Flack straciła też kontrakt na prowadzenie nowego programu w stacji Channel 4.

Co ciekawe, Burton już w Boże Narodzenie napisał w mediach społecznościowych, że tęskni za Flack, a kłótnie zdarzają się w każdym związku. To musi być miłość na zabój

Czytaj także
Przeczytaj więcej