18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

News dobry jak pierogi u Ziębów

Gwiazda "Na Wspólnej" w ciąży. Jej ukochany lubi strzelać gole

Wojciech Kozicki
17.05.2022  11:58
Paulina Chapko z "Na Wspólnej" jest W CIĄŻY! Kariera aktorska zostanie wstrzymana?
Paulina Chapko z "Na Wspólnej" jest W CIĄŻY! Kariera aktorska zostanie wstrzymana? Fot: Justyna ROJEK/East News

Obsada serialu „Na Wspólnej” będzie musiała zostać zmieniona przez stan błogosławiony? Zjawiskowa aktorka i młoda gwiazda Paulina Chapko ujawniła, że JEST W CIĄŻY! Pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie. Odejdzie z serialu?

Wspaniała wiadomość! Paulina Chapko, aktorka znana z serialu "Na Wspólnej", spodziewa się dziecka. Ostatecznie potwierdziła, że jest w ciąży, dumnie prezentując na Instagramie ciążowy brzuszek. Wcześniej pojawiały się o tym plotki, gdy aktorka zapowiedziała, że najbliższe miesiące spędzi w Hiszpanii.

Aktorka z "Na Wspólnej" w ciąży. Chapko odejdzie z serialu?

To będzie pierwsze dziecko Pauliny Chapko. Nie wiadomo co dalej z jej rolą w serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w Elżbietę Marcinek. Czy czeka ją dłuższa przerwa od plany zdjęciowego? A może uda jej się pogodzić macierzyństwo z pracą?

Przypomnijmy, że narzeczonym aktorki jest ekwadorski piłkarz Joel Valencia. Jest zawodnikiem londyńskiego Brentford Football Club, ale obecnie mieszka w Hiszpanii.

Gra w zespole AD Alcorcón, z siedzibą, jak nazwa wskazuje, w Alcorcón, we wspólnocie autonomicznej Madrytu – wyjaśnia Plejada.
Czytaj także