18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani w szoku

Gwiazda "Na dobre i na złe" W SZPITALU. Konieczna operacja

16.02.2022  20:54
Aleksandra Hamkało trafiła do szpitala
Aleksandra Hamkało trafiła do szpitala Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Aleksandra Hamkało, która wciela się w postać Julki, wylądowała w szpitalu. Aktorka musi przejść operację, czym bardzo zmartwiła swoich wiernych fanów. Na szczęście sytuacja nie jest strasznie groźna.

Aleksandra Hamkało od lat związana jest z serialem TVP "Na dobre i na złe". Aktorka opublikowała w sieci zdjęcie ze szpitalnego łóżka, co napełniło trwogą serca jej wiernych fanów. Co się stało?

Gwiazda "Na dobre i na złe" trafiła do szpitala

Na szczęście nic bardzo poważnego! Co prawda konieczna jest operacja, ale Aleksandra Hamkało jest w dobrej formie fizycznej i nie będzie to nic, co mogłoby zagrażać mocno jej życiu i zdrowiu.

Miałam planową operację przegrody nosowej i zatok, czyli nic strasznego

- mówiła na swoim InstaStories.

Jak się okazało, operacja nie mogła się jednak odbyć. Aleksandra Hamkało nie ukrywa, że kosztowało ją to wiele nerwów i w szpitalu, po usłyszeniu decyzji, niemal wpadła w szał. Tym bardziej że w domu zostały jej stęsknione za mamą dzieci.

Zostałam niezakwalifikowana do operacji ze względu na niedawną przebytą opryszczkę i w związku z tym Mateusz odwozi mnie z powrotem do domu. Ogólnie jestem zdenerwowana... Wracam do dzieci, nie martwcie się o mnie, będę ją miała w terminie późniejszym

- mówiła ze łzami w oczach.

Współczujecie jej takich przejść?

logo Tu się dzieje