18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Takiej jej nie znacie

Gwiazda "Świata według Kiepskich" NAGO. Wystosowała OSTRY APEL

14.01.2022  12:34
Gwiazda "Świata według Kiepskich" zupełnie nago.
Gwiazda "Świata według Kiepskich" zupełnie nago. Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Gwiazda "Świata według Kiepskich", serialu uwielbianego przez widzów w każdym wieku, zapozowała... nago. Z jej odważnym występem wiąże się poważny apel. Nie znaliście Anny Ilczuk z tej strony.

Anna Ilczuk dołączyła do obsady "Świata według Kiepskich", kiedy największa popularność serialu już minęła. Jednakże, jako żona Waldusia miała okazję bawić nas niejednokrotnie do łez. Prywatnie o aktorce niewiele wiadomo.

Tymczasem teraz, kiedy "Świat według Kiepskich" po różnych przykrych wydarzeniach i licznych tragediach wśród obsady przestał być numerem jeden na liście komediowych sympatii Polaków, Anna Ilczuk postanowiła podkręcić temperaturę.

Naga gwiazda "Świata według Kiepskich" 

Na swojego Instagrama wrzuciła niesamowicie odważne zdjęcie, na którym widzimy ją... Zupełnie nagą! Aktorka pochwaliła się z sesją ze świniami! Na zdjęciu naga Ania pozuje z uroczymi prosiaczkami, a cała gromadka ubrudzona jest błotem. Wszystko związane jest z bardzo istotnym apelem.

"Z okazji dnia wegetarianizmu taka fota autorstwa i pomysłu @nataliakabanow. Sesja była częścią spektaklu „ Fuck sceny buntu” w reż. @libermarcin w @laznianowa" - napisała Ilczuk na swoim Instagramie.

Jednocześnie Anna Ilczuk poprosiła swoich fanów, by Ci nie marnowali jedzenia. Jak się okazuje, dla aktorki jest to bardzo ważny problem, z którym zdecydowanie za mało walczymy jako społeczeństwo. Trudno odmówić jej racji.

Nie otwieram dyskusji jeść czy nie jeść, ale BŁAGAM, kupujcie TYLKO TYLE, ile Wam POTRZEBA! Koniec z nieświeżą wędlinką lądującą w koszu! - takie postanowienie na Nowy Rok chyba możecie zrobić? (zwłaszcza, że te ceny...) Ps. Na obiad nie zawsze musi być kotlet, Ps2. Nie każda zupa musi być na „mięsku”

- apeluje aktorka.

Popieracie jej działania?

Czytaj także